comScore

Real Madrid Real Madrid

Gareth Bale'den Liverpool'a muhteşem rövaşata golü İZLE (Bale'in Liverpool'a attığı gol)

26 Mayıs 2018, Cumartesi 23:18
Gareth Bale'den Liverpool'a muhteşem rövaşata golü İZLE (Bale'in Liverpool'a attığı gol)

Gareth Bale'den Liverpool'a muhteşem rövaşata golü. Liverpool-Real Madrid maçında Bale attığı muhteşem gol ile izleyenleri adeta büyüledi. Gareth Bale'den Liverpool'a ağlarına rövaşata gol. Bale'nin attığı rövaşata golü haberimizde.

FutbolArena - Liverpool ve Real Madrid takımları Şampiyonlar Ligi Final müsabakası kapsamında karşı karşıya geldi. Mücadele iki takımın 1-1 eşitliği ile devam ederken sahneye Galli yıldız Gareth Bale çıktı ve attığı muhteşem rövaşata golü ile takımını 1-0 öne geçirdi. Gareth Bale'in Liverpool ağlarına attığı muhteşem rövaşata golünü izlemek için haberimize göz atabilirsiniz.


Gareth Bale'den Liverpool'a muhteşem rövaşata golü


Real Madrid finalde karşılaştığı İngiliz ekibi Liverpool karşısında Benzema'nın attığı gole ile 1-0 öne geçmesine rağmen Mane'nin golü engel olamamış ve mücadele 1-1'e gelmişti. 

Real Madrid'in Galli yıldızı Gareth Bale mücadelenin ikinci yarısında İsco'nun yerine oyuna dahil oldu ve oyuna dahil olur olmaz attığı muhteşem rövaşata golü ile finale damgasını vurdu. Hatırlanacağı üzere Real Madrid'in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, Juventus ile oynanan yarı final müsabakası kapsamında Torino'da benzer şekilde gol atmış ve gündeme damgasını vurmuştu.


BALE'NİN RÖVAŞATA GOLÜNÜ İZLEMEK İÇN TIKLAYIN


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"