comScore

Real Madrid Real Madrid

Cristiano Ronaldo'ya Real Madrid taraftarlarından büyük şok

18 Ocak 2018, Perşembe 21:14
Cristiano Ronaldo'ya Real Madrid taraftarlarından büyük şok

Real Madrid'de Ronaldo'nun ayrılmak istediği yönündeki haberlerin ardından İspanyol taraftarlar bu konu hakkında görüşlerini dile getirdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Real Madrid'de üst üste alınan başarısız sonuçların ardından şimdi de Cristiano Ronaldo krizi yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde yönetimin sözleşmesini iyileştirmemesi nedeniyle aldatıldığını düşünen Portekizli yıldızın ayrılmak istediği yönündeki haberler İspanyol medyasında büyük yankı uyandırmıştı. 


Ronaldo Real Madrid'den ayrılıyor mu?


İspanyol basınında geçtiğimiz günlerde Cristiano Ronaldo'nun, Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunun ardından yönetimin sözleşmesinde yiyileştirmeye gidileceği sözünü tutmaması nedeniyle kulüpten ayrılmaya karar verdiği öne sürülmüştü. 

Bu gelişmelerin ardından AS Gazetesi bir anket oluşturdu ve Real Madrid taraftarlarına Ronaldo kalsın mı yoksa gitsin mi? sorusunu yöneltildi. Ankete 125.000'den fazla katılım gerçekleştirilirken, taraftarların %67'si Ronaldo gitsin yönünde oy kullandı. 
 

Cristiano Ronaldo'nun Real Madrid golleri


Cristiano Ronaldo bu sezon Real Madrid formasıyla La Liga'da 14 maçta 14 gol atarken, toplamda ise 24 maçta 16 gol kaydetti ve 3 asist yaptı. 
İspanya La Liga Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)