comScore

Real Madrid Real Madrid

Cristiano Ronaldo'nun Neymar ve Messi memnunsuzluğu

27 Mayıs 2018, Pazar 14:34
Cristiano Ronaldo'nun Neymar ve Messi memnunsuzluğu

Real Madrid'in Portekizli yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun aldığı ücretten memnun olmadığı ve takımdan ayrılmak istediği iddia edildi.

FutbolArena Dış Haber - Dün akşam Şampiyonlar Ligi finalinde Liverpool'u deviren Real Madrid takımında kupanın sevinci yaşanmadan Cristiano Ronaldo krizi yaşandı. Cristiano Ronaldo'nun Real Madrid ekibinden ayrılmaya karar verdiği iddia edildi.


Cristiano Ronaldo, Real Madrid'ten ayrılacak mı?


Real Madrid'in Portekizli süperstarı Cristiano Ronaldo aldığı ücretten memnun değil. İngiliz basınında yansıyan haberde Cristiano Ronaldo, Neymar ve Lionel Messi'nin aldığı yıllık ücreti öne sürerek memnun olmadığını dile getirdiği iddia edildi. Takımdan ayrılacağı iddia edilen Ronaldo'nun ayrılma nedeninin aldığı ücret olacağı belirtildi. Sky Sports'ta yer alan habere göre, Cristiano Ronaldo, Neymar'ın haftada 600 bin, Messi'nin ise 750 bin pound aldığı yerde kendisinin 350 bin pound almasından memnun değil.
 

Cristiano Ronaldo 2017-2018 sezonu Şampiyonlar Ligi performansı


Bu sezon ligde istikrarsız bir görüntü sergileyen Cristiano Ronaldo, Şampiyonlar Ligi'nde ise bilindik görüntüsünü sergiledi. 33 yaşındaki Portekizli yıldız. La Liga'da sezonun ilk yarısında sadece 2 gol atabilirken 2. yarıda ise adeta coştu. Uzun süre 2018 yılının en çok gol atan futbolcusu olan Ronaldo, Şampiyonlar Ligi'nde ise sezon başından itibaren çok yüksek bir form grafiği çizdi.

Şampiyonlar Ligi Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"