comScore

Real Madrid Real Madrid

Cristiano Ronaldo'nun ikiz bebekleri dünyaya geldi

10 Haziran 2017, Cumartesi 23:25
Cristiano Ronaldo'nun ikiz bebekleri dünyaya geldi

Real Madrid'in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, taşıyıcı anneden ikiz bebek sahibi oldu.

FutbolArena Dış Haberler - Real Madrid'de forma giyen Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, ikiz çocuk babası oldu.
 

Cristiano Ronaldo'nun kaç çocuğu var?


İngiltere basınından The Sun Gazetesi'nin haberine göre Cristiano Ronaldo'nun 9 ay öncesi ABD'li bir taşıyıcı anneye sipariş ettiği ikiz bebekleri dünyaya geldi. Bebeklerin birinin kız, diğerinin erkek olduğu ifade edildi.

Bu doğruma kadar Ronaldo'nun tek çocuğu olan Cristiano Junior da 2010'da dünyaya gelmişti. Cristiano Junior'ın annesini bilmediği ve bu bilgiye sahip olan tek kişinin Portekizli yıldız olduğu iddia ediliyordu. 
Cristiano Ronaldo'nun sahip olduğu çocuk sayısı 3'e yükselirken, ikiz bebeklerin yakın zaman Madrid'deki malikaneye getirileceği belirtildi. Gazetenin haberinde, doğum ile ilgili Ronaldo'nun ailesinden henüz bir teyit alınamadığı duyuruldu.
 

Cristiano Ronaldo ne kadar kazanıyor?


Forbes dergisinin Haziran 2016 ile Haziran 2017 arasındaki maaş, sponsor gelirleri ve bonusları hesaba katarak hazırladığı listede, en çok kazanan sporculara yer verildi.

Real Madrid ile sezonu 4 kupa zaferiyle tamamlayan Ronaldo, 93 milyon dolarlık geliriyle söz konusu dönemde de en çok kazanan sporcular listesinde zirveyi bırakmadı.

Amerikan Basketbol Ligi (NBA) ekibi Cleveland Cavaliers'ın yıldızı LeBron James, 86,2 milyon dolar kazancıyla ikinci sıraya yükselirken, Barcelona'nın Arjantinli futbolcusu Lionel Messi ise 80 milyon dolarlık geliriyle üçüncülüğe geriledi.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"