comScore

Real Madrid Real Madrid

Cristiano Ronaldo yeniden Manchester United'a mı?

15 Ocak 2018, Pazartesi 15:38
Cristiano Ronaldo yeniden Manchester United'a mı?

Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo için yeniden Manchester United'a döneceği iddiaları ortaya atıldı.

FutbolArena Dış Haberler - Real Madrid forması giyen Cristiano Ronaldo'nun yeniden Manchester United'a dönmek istediği iddia edildi. Portekizli futbolcunun, Madrid ekibinde kendisine verilen sözleşme yenileme vaadlerinin yerine getirilmemesi nedeniyle mutsuz olduğu ve ayrılığı düşündüğü ifade edildi.
 

Cristiano Ronaldo, Real Madrid'den ayrılacak mı?


İspanya'nın önde gelen gazetelerinden AS'ın haberine göre Cristiano Ronaldo, Manchester United'a dönebilir. Yıldız futbolcu, Real Madrid Başkanı Florentina Perez'in kendisine verdiği sözleri yerine getirmemesi nedeniyle oldukça kızgın. Portekizli futbolcunun bu nedenle takımdan ayrılmayı düşündüğü ve yeniden Manchester United forması giyebileceği vurgulandı. 

Cristiano Ronaldo'nun aldığı yıllık ücretini düşük bulduğu ve dünyanın en çok kazanan futbolcuları arasında ilk 3'te yer almamasını kabullenemediği belirtildi.
 

Cristiano Ronaldo'nun Real Madrid golleri


Real Madrid ile 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunan Cristiano Ronaldo bu sezon 14 lig maçında 4, 6 Şampiyonlar Ligi maçında 9 ve Dünya Kulüpler Kupası'nda 2 gol atarak toplamda 24 resmi maçta 16 gol kaydetti.

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)