comScore

Real Madrid Real Madrid

Cristiano Ronaldo 4. defa baba oldu! Alana Martina

12 Kasım 2017, Pazar 23:39
Cristiano Ronaldo 4. defa baba oldu! Alana Martina

Real Madrid'in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun 4. çocuğu Alana Martina akşam saatlerinde dünyaya geldi.

FutbolArena - Real Madrid'de forma giyen Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, sevgilisi Georgina Rodriguez'den çocuk sahibi oldu. 4. kez babalık sevinci yaşayan Ronaldo, kız bebeğine Alana Martina ismini verdi.
 

Cristiano Ronaldo'nun kaç çocuğu var?


22 yaşındaki Georgina Rodriguez akşam saatlerinde başlayan doğum sancıları sonrası hastaneye kaldırıldı ve Cristiano Ronaldo'nun 4. çocuğu Alana Martina dünyaya geldi. Doğumu sosyal medyadan duyuran Ronaldo, "Alana Martina doğdu! Hem o, hem de annesi harika görünüyor. Hepimiz çok mutluyuz" ifadelerini kullandı.

ANNESİ BİLİNEN İLK ÇOCUK
Alana Martina aynı zamanda Portekizli yıldızın çocukları arasında annesi bilinen ilk bebek oldu.  Ronaldo'nun diğer 3 çocuğunun taşıyıcı annelerden olduğu tahmin ediliyor.

RONALDO SEVGİLİSİNİ ALDATTI MI?

Bir yanda mutluluk tablosu yaşanırken, İngiliz magazin basını tarafından flaş bir iddia ortaya atıldı. The Sun Gazetesi'ne konuşan ünlü manken Natacha Sofia, yakın zamanda Ronaldo ile otelde unutulmaz bir gece geçirdiğini açıkladı. Natacha deprem etkisi yaratan sözlerinde "Sevgilisi olduğunu biliyorum. O geceden sonra Whatsapp'tan engelledi. Beni seks için kullandı" diye konuştu.

Bebeğinin annesi Georgina Rodriguez'i aldattığı öne sürülen Cristiano Ronaldo, iddialar karşısında sessiz kalmayı tercih etti.
 
 

A Alana Martina acaba de nascer! Tanto a Geo como a Alana estão muito bem! Estamos todos muito felizes! ❤️

Cristiano Ronaldo (@cristiano)'in paylaştığı bir gönderi ()


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)