comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen'in sağlık durumu nasıl?

24 Mayıs 2016, Salı 16:35
Rıdvan Dilmen'in sağlık durumu nasıl?

Geçtiğimiz günlerde bir rahatsızlığı olduğunu açıklayan spor yorumcusu Rıdvan Dilmen'e lenf kanseri teşhisi konulduğu ifade edildi.

FutbolArena - Sabah Gazetesi yazarı ve NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen geçtiğimiz günlerde köşe yazısında boynundan bir rahatsızlık yaşadığını ve 3 aylık tedavi göreceğini açıklamıştı. Ünlü yorumcuya lenf kanseri teşhisi konulduğu iddia edildi.
 

Rıdvan Dilmen lenf kanseri mi?


Milliyet'in haberine göre; 1.5 ay önce Rıdvan Dilmen'in boynunun sağ tarafında bir kitle fark edildi. Kitle üzerinde tetkikler yapıldı ve biyopsi sonucunda lenf nodlarında tespit edilen kitlenin tümör olduğu ortaya çıktı.
 
Daha sonra Rıdvan Dilmen'in ameliyata alınmasına karar verildi. Profesör Doktor Nesil Keleş tarafından ameliyat edilen Dilmen'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
 
Hastaneden yapılan açıklama şu şekilde:

"Sayın Rıdvan Dilmen'in sağ bademcikte hücresel dönüşüm kuşkusu sebebiyle bademciği çıkartıldı ve bölgesel lenf bezleri önlem amacıyla temizlendi. Patoloji sonucuna göre ek tedavi alıp almayacağına karar verilecektir. Liv Hospital'da gerçekleştirilen ameliyat son derece başarılı olup birkaç günlük istirahatı takiben hastamız günlük hayatına dönüş yapabilecektir."
Rıdvan Dilmen'i dostları hastanede ziyaret etti.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!