comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Rıdvan Dilmen'in Beşiktaş - Antalyaspor maç sonu yorumu

23 Ekim 2016, Pazar 21:52
Rıdvan Dilmen'in Beşiktaş - Antalyaspor maç sonu yorumu

Rıdvan Dilmen, Beşiktaş - Antalyaspor maçını yorumlarken, Aboubakar'a da övgüler yağdırdı. 

FutbolArena -  Beşiktaş'ın, Antalyaspor'u 3-0 mağlup ettiği karşılaşmayı NTV Spor'da yorumlayan Rıdvan Dilmen, siyah beyazlıların golcüsü Aboubakar'a övgüler yağdırdı. 

RIDVAN DİLMEN'DEN BEŞİKTAŞ - ANTALYASPOR MAÇ ANALİZİ
"Beşiktaş beklemediği bir takım ve taktikle karşılaştı. Ofansif de bir kadro sahadaydı. Savunması olmayan Quaresma, Talisca, Aboubakar ve Cenk Tosun'un olduğu kadro Antalyaspor'un önde basması karşısında şaşırdı. "Çok ofansif oyunla oynadığınız zaman bloklar arası geniş olmayacak. Dönen topları Antalyaspor alınca oyuna ortak oldu. Beşiktaş da önde baskı yapmadı, gevşek başladı. Ancak Aboubakar'ın nefis golü ve Antalyaspor'un kırmızı kartı tüm dengeleri değiştirdi."

"ABOUBAKAR, OĞUZHAN DÖNÜNCE DAHA FAZLA GOL ATAR."

Beşiktaş'ın, Antalyaspor maçında Aboubakar'ın attığı golün tam zamanında gelen bir ilaç olduğunu dile getiren Rıdvan Dilmen, "Diego atılmasaydı Antalyaspor başa baş oynamaya devam ederdi. Ancak Aboubakar da öyle acayip bir gol attı ki, tüm dengeleri değiştirdi. Cenk Tosun'dan fiziği daha kuvvetli. Bakın şimdiden buraya yazıyorum, Oğuzhan döndükten sonra Aboubakar daha fazla gol atacaktır." ifadelerini kullandı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.