comScore

Galatasaray Galatasaray

Rıdvan Dilmen'den Riekerink'e eleştiri

22 Ekim 2016, Cumartesi 21:59
Rıdvan Dilmen'den Riekerink'e eleştiri

Rıdvan Dilmen, Galatasaray - Trabzonspor maçının ardından Riekerink'in kararlarını eleştirdi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın, Trabzonspor'a karşı aldığı 1-0'lık mağlubiyetin ardından NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, sarı kırmızılıların teknik direktörü Riekerink'i eleştirdi.

"3 MAĞLUBİYETTE RİEKERİNK FALAN KALMAZ."
Rıdvan Dilmen karşılaşma sonrası NTV Spor'da yorumladığı Galatasaray - Trabzonspor maçıyla ilgili olarak, "Antalyaspor ve Gençlerbirliği karşılaşmalarında Galatasaray iyi sinyal vermemişti. Böyle bir mağlubiyetin geleceği sinyali verildi. Bugün yine pozisyona girmekte zorlanan bir takım izledik ve Riekerink'in hatalı tercihler yaptığı bir akşam oldu."

"TARAFTAR SEVİYOR AMA..."

Riekerink'in tercihlerini eleştiren Rıdvan Dilmen, Taraftar tarafından çok seviliyor ama; Riekerink'in maçı okuması zayıf. Bunu Galatasaray taraftarının görmesi gerek. De Jong'u neden oyuna sokuyorsun Riekerink Bey? Bak ben eksik oynarım, yine De Jong'u oyuna almam! Uğur Demirok başta olma olmak üzere Trabzonspor'un savunması harikaydı. Antalya maçı, Gençlerbirliği maçı bize bu mağlubiyetin geleceğini gösteriyordu. Geçen hafta Galatasaray'ın oyununu konuştuk. Selçuk'u çıkarırsan oraya ofansif oyuncu monte edersin. Tolga geriye oynar, ileriye oynamaz; De Jong ceza sahasına girmez. Riekerink'in oyuncu değişiklikleri Galatasaray'ın lehine değil hep aleyhine oluyor." ifadelerini kullandı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.