comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen'den Dick Advocaat'a sert sözler

18 Ekim 2016, Salı 13:59
Rıdvan Dilmen'den Dick Advocaat'a sert sözler

“Ortada bir başarısızlık varsa, "Uyuyorlardı" denmez. "Uyuduk" denir ve sonra oyuncularınla halledersin. Herkesten önce sen uyudun. “

FutbolArena - Fenerbahçe'de üst üste gelen kötü sonuçların ardından Rıdvan Dilmen, Advocaat'a yüklendi. “Asıl sen uyuyorsun”

“Bu takım, deplasman takımına dönüyor. Bundan sonra derbiler dışında bu seyirciyi de bulamazsın, 6-7 bin kişiye oynar Fenerbahçe. Çünkü seyirci başarıya gelir. İyi futbola gelir. İyi oyuncuya gelir.” diyen Sabah Yazarı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Teknik Direktörü Advocaat'a yüklendi. 

“PUAN KAYBINDA ADVOCAAT'IN YÜZDE 70 ETKİSİ VARDIR”

“Advocaat yenilen golde oyuncuların uyuduğunu söylüyor. Uyuyan kendisiydi ve oyunculardı. Başarıyı herkes sahiplenir. Ortada bir başarısızlık varsa, "Uyuyorlardı" denmez. "Uyuduk" denir ve sonra oyuncularınla halledersin. Herkesten önce sen uyudun. Kontrataktan bütün takımlar yer. Radikal kararlar gerekiyor. Sen Avrupa kupalarında devam ediyorsun. Rakiplerinle oynanamamışsın. Demeçlere bak: "Başkanla paylaşacağım, uyuyorlardı, böyle devam etmez." Hiç mi senin suçun yok. Advocaat'ın puan kaybında yüzde 70 etkisi vardır.”

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.