comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Rıdvan Dilmen tam 6.5 dakika övdü - Göksel Gümüşdağ ile "yıldızı barışık değil" deniyordu

31 Ekim 2016, Pazartesi 00:52
Rıdvan Dilmen tam 6.5 dakika övdü - Göksel Gümüşdağ ile "yıldızı barışık değil" deniyordu

Rıdvan Dilmen'den yıldızıları barışık olmadığı  konuşulan Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ı övdü. “Bu proje okullarda gösterilmeli” dedi.

FutbolArena Detay - Lig lideri Başakşehir, geçen hafta Karabükspor'u biri penaltıdan olmak üzere  2-0 yenmişti. Bu karşılaşmadan sonra NTVSpor Yüzde Yüz Futbol'da Rıdvan Dilmen, Başakşehir'in aldığı penaltı için “Göksel Gümüşdağ, Kulüpler Birliği Başkanı  olmasa bu penaltı verilmezdi” demişti.

GÖNDERME OLARAK YORUMLANMIŞTI
Rıdvan Dilmen'in bu yorumu yıldızı barışık olmadığı konuşan Göksel Gümüşdağ'a gönderme diye yorumlanmıştı.
Rıdvan Dilmen bu yorumundan 1 hafta sonra NTVSpor'da Yüzde Yüz Futbol'a Başakşehir'i överek başladı. Hatta okullara bu proje örnek olarak gösterilmeli dedi.

FENERBAHÇE MAÇI YORUMU BEKLENİRKEN BÜYÜK ÖVGÜ

Fenerbahçe'nin 5-0'lık Karabükspor, galibiyetinden hemen sonra başlayan Yüzde Yüz Futbol'da önce Başakşehir yorumu yapıldı. Rıdvan Dilmen, Başakşehir'in kısıtlı kadrosuna rağmen şampiyonluk potasında olabileceğine dikkat çekerek tam altı buçuk dakika Başakşehir'i anlattı. Kulübü, Abdullah Avcı ve Başakşehir'in Başkanı Göksel Gümüşdağ'ı öven Rıdvan Dilmen, bir adım daha ileri gitti ve “Başakşehir, okullarda örnek kulüp olarak gösterilmeli” dedi.
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"