comScore

Galatasaray Galatasaray

Rıdvan Dilmen: "Selçuk İnan, Türkiye'nin en iyisi"

02 Ekim 2016, Pazar 19:04
Rıdvan Dilmen:

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray - Antalyaspor maçını değerlendirdi.

FutbolArena - Türk futbolunun önemli otoritelerinden Rıdvan Dilmen, NTV Spor'da yayınlanan %100 Futbol programında Galatasaray - Antalyaspor maçına değindi.

RIDVAN DİLMEN'İN AÇIKLAMALARI

Türkiye'nin tartışmasız 1 numaralı frikik kullanan oyuncu Selçuk. Her yerden iyi vuruyor. Ayağının tam içinde öyle bir kuvvet var ki müthiş kesiyor. Kaleciler yapmamalı baraj. Geçerse gol oluyor. Tolga varken Selçuk daha önde oynamalı.

Bu sene havaya girdiği bir sene oldu. Golü bulamazsa Antalya puan alamaz dedik. İlk yarıda attığı gol Galatasaray'ın hızını kesti. Bunu bulamazsan 1.5 puan cepte Galatasaray'ın. Seyirci 1.5 - oyuncu 1,5…

"GALATASARAY MARADONA MI ALDI?"

Galatasaray'ın böyle bir şeyi var. Kötü bir sezon geçirse de toparlanıyor. 4 yıl şampiyon olduğu senenin dışında çok iniş çıkış yaşadı. Bu sene de ne oldu, Maradona mı aldı? İki santrfor ve Tolga...

Geçen hafta 2-0'a gelirken 2-2'ye gelmek ne kadar yanlışsa 1-0'dan 3-1'i yakalamak o kadar önemli. Cavanda çok atlet ve çabuk bir oyuncu. Ayağı iyi değil. Yeteneğini bileceksin. Gitmeye çalışıyor. Basit pas oynayacaksın.

 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.