comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen: 'Fenerbahçe ne yıkılır, ne de yıkılabilirler'

22 Ekim 2016, Cumartesi 13:13
Rıdvan Dilmen: 'Fenerbahçe ne yıkılır, ne de yıkılabilirler'

Rıdvan Dilmen, işlerin kötü gittiği Fenerbahçe içim yapılan yorumlara sert çıktı. Dilmen'in hedefinde Beyaz TV yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı vardı.  “Fenerbahçe ne yıkılır ne de yıkabilirler.”

FutbolArena - Sabah Gazetesi'ndeki yazısında isim vermeden “Bazıları bir tarihle dalga geçme cüretini gösteriyor. Fener'in Fener'den başka dostu yok! Bunu aklınızda tutun” diyerek Rasim Ozan Kütahyalı'yı eleştiren Rıdvan Dilmen, “. Fenerbahçe Türkiye gibidir. Vururlar ayakta kalır.” diye yazdı.

Rıdvan Dilmen, “Fenerki skorborda bakmaz!” başlıklı yazısında şu ifadeleri kullandı: 

“Bugünlerde bakıyorum, yazılan ve konuşulanlar hep dalga geçici konuşmalar. Bir tarihle dalga geçme cüretini gösterebiliyorlar. Bir tane kız çıkıyor, "Fenerbahçe'nin uçağının camına kanarya mı vurdu" diyor. Başka biri çıkıyor, "Dick gidecek Toshack gelecek" diyor. Biri çıkıp r'leri yumuşak ğ okuyor! Ben dalga geçmeyin demiyorum artık! 

ANLAYAMAZSINIZ Kİ! ANLAMAZLAR! Başkan Aziz Yıldırım'ı beğenmeyebilirsiniz. Futbol takımı kötü oynuyor diye eleştirebilirsiniz. 

Ve Fenerbahçe'nin 3 Temmuz'da üzerinden tır geçmiştir ama ayaktadır. Fenerbahçe Türkiye gibidir. Vururlar ayakta kalır. Vurdular ayakta kaldı. Ülkemize de her yerden saldırı var ama hala ayakta ve herkese restini çekiyor. Çünkü güçlü bir ülkeyiz, Fenerbahçe de güçlü bir kulüp. Ne yıkılır ne de yıkabilirler. “

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.