comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen Bursaspor şaşkınlığı: Savaş mı çıktı?

11 Şubat 2017, Cumartesi 20:00
Rıdvan Dilmen Bursaspor şaşkınlığı: Savaş mı çıktı?

Rıdvan Dilmen Bursaspor - Fenerbahçe maçının devre arasını yorumladı. 

FutbolArena - Bursaspor - Fenerbahçe maçının ilk yarısında 1 penaltı, 1 kırmızı kart çıktı. Devre arasında Rıdvan Dilmen, NTV Spor'da çarpıcı yorumlar yaptı. 

"GOL POZİSYONU YOK".
"İki takım adına gol pozisyonu yok. Bir tane Batalla'nın çift vuruşu ve Fenerbahçe'nin penaltısı var."

"HİÇ Mİ ÖRNEK ALMADINIZ?"
"İki türlü bakıyorum ben bazı olaylara. Bursa Türkiye'nin en ateşli taraftarına sahip takımlarından. Bu ligde de anasının ak sütü gibi şampiyon oldular. Ancak hiç mi örnek almadılar Beşiktaş maçından? O gerginlik kimin aleyhine oldu? Ev sahibinin adına. Bursaspor aşırı konsantre olmuşluğun zararını çekebilir demiştim ve öyle oldu."

"BURSASPOR İNTİHAR ETTİ"

"Maçtan önce bir teknik direktör sert oynayacağız diyor. Fenerbahçeli yerde. O yerdeyken birini daha düşürmüşler. İspanya'da matador boğa gibi saldırmazsın yani. Ancak böyle intihar edersin, rakibine avantaj yakalarsın. Rakip Fenerbahçe olduğu takdirde tabi. Fenerbahçe dışında başka bir takımı yakalasa Bursa kedi gibi yapabilirdi ama rakip Fenerbahçe olunca bu gerginlik Fenerbahçe'nin lehine oldu."

"SAVAŞ MI ÇIKTI?"

"Sağlıklı maç olmuyor. Çakmak atılıyor, pet şişe atılıyor. Birisi oradan tekme atıyor. Bu maçı yönetmek zor. Ertuğrul'un pozisyonu mesela havada uçarak geliyor. Direkt kırmızı kart. Bir futbol takımı niye bu kadar gerilir? Mutlu Topçu'yu dinlerken eyvah dedim savaş mı çaktı gerçekten. Bursaspor bu konuda yanlış yaptı. Bakın bu maç böyle bitmez ben size söyleyeyim. Maçın sonucu beni gerçekten ilgilendirmiyor. Sağlıklı bitsin yeter."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"