comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen "bayıldığı" oyuncuyu yazdı

30 Eylül 2016, Cuma 09:06
Rıdvan Dilmen "bayıldığı" oyuncuyu yazdı

Sabah Yazar Rıdvan Dilmen, "oyuncuya bayıldım" dedi ve "bu Karsdrop'u Feyenoord tutamaz" dedi.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin 1-0'lık Feyenoord maçını analiz eden Rıdvan Dilmen'in Sabah Gazetesi'ndeki yazısında iki nokta dikkat çekti. 

Dilmen'in dikkat çektiği isimlerden biri Ozan Tufan oldu. Dilmen, Ozan'a çağrı yaptı ardından maçta “bayıldım” dediği oyuncuyu yazdı.

OZAN TUFAN'A ÇAĞRI: "SEN DE GİR ORALARA" 

“Souza ve Ozan'a ayrı bir parantez açmak istiyorum. Kaçırın, bol bol kaçırın... Bir gol kaçırabilirsiniz ama arkanızda Mehmet Topal gibi hepinizin açığını kapatabilecek bir oyuncu varken, son maçlarda yaptığınızı sürekli yapın. Ozan gol atıyor, Souza gol atıyor, gol kaçırıyor ama deniyor. Ben de diyorum Souza gir oralara, yeter ki gir. Ozan sen de gir oralara, yeter ki gir... Kaçırman önemli değil, atacaksın nasıl olsa... Sizin oralara girmeniz öndeki oyuncuların işini kolaylaştırdığı kadar arkadaki oyuncuların da öne çıkmasını, alan daraltmasını dolayısıyla da topun tekrar çabuk kazanılmasını sağlıyor. “

“KARSDROP'A BAYILDIM”

Dimen yazısından sn bölümündeyse Feyenoord'un sağ bekine bayıldım dedi. 

Dilmen, “Feyenoord'un sağ beki Rick Karsdrop'a bayıldım. Henüz 21 yaşında... Bu Karsdrop'u Feyenoord tutamaz, ileride onu büyük takımlarda izleriz.” diye yazdı.


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.