comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rasim Ozan'dan Fenerbahçe'ye Toshack trolü

17 Ekim 2016, Pazartesi 00:46
Rasim Ozan'dan Fenerbahçe'ye Toshack trolü

Beyaz Futbol yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünü açıkladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe - Alanyaspor maçının ardından Beyaz Futbol programında Rasim Ozan Kütahyalı geceye damgasını vuracak bir konuşma yaptı. 

RASİM OZAN KÜTAHYALI'DAN TOSHACK TROLÜ
Fenerbahçe'nin, Alanyaspor ile berabere kaldığı maçın ardından Advocaat'ın takımda kalmaması gerektiğini "Fenerbahçe Dick'i tutmalı demiştim ama artık bırakmalı." şeklinde savunan Rasim Ozan Kütahyalı, 23:45'te Fenerbahçe'nin yeni hocasını açıklayacağım şeklinde bir açıklama yaptıktan sonra sosyal medyada gündeme oturdu. 

HERKES FARKLI BİR İSİM BEKLERKEN... 

Beyaz Futbol programında saatler 23:45'i gösterdiğinde konuşan Rasim Ozan Kütahyalı, "Aziz Yıldırım ile Dick Advocaat arasında kimya uyuşmadı. Bir kere Dick gitti. Parasını alıp gidecek. Önce bunu söyleyeyim. Burada ben de hatalıyım. Aziz Yıldırım Dick'i tutmalı demiştim ama bırakmalı artık. Zaten gidiyor. Fenerbahçe'nin yeni hocası Skibbe veya Ersun Yanal da değil." dedi.

Kütahyalı, yeni hocayı açıkladığı anda stüdyoda herkes şaşkın gözlerle baktı. Rasim Ozan, "Fenerbahçe'nin yeni hocası daha kariyerli bir teknik direktör. O isim John Benjamin Toshack. Real Madrid'i de çalıştırdı. Dick gidecek, Toshack gelecek." dedi. Bu troll niteliğindeki açıklamalar sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"