comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rasim Ozan'dan Aziz Yıldırım'a suç duyurusu

23 Ekim 2016, Pazar 16:56
Rasim Ozan'dan Aziz Yıldırım'a suç duyurusu

Rasim Ozan Kütahyalı, Divan Kurulu toplantısında yaptığı sert açıklamaların ardından Aziz Yıldırım hakkında suç duyusunda bulundu. 

FutbolArena - Beyaz TV spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Fenerbahçe'nin Divan Kurulu Toplantısında kendisine hakaret içeren söylemlerde bulunduğu iddiasıyla başkan Aziz Yıldırım hakkında suç duyurusunda bulundu. 

RASİM OZAN KÜTAHYALI'DAN AZİZ YILDIRIM'A SUÇ DUYURUSU
AA'nın haberine göre; Rasim Ozan Kütahyalı avukatı Esennur Ezgi aracılığıyla suç duyurusu dilekçesini Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na sundu. Dilekçede, Kütahyalı'nın kamuoyuna mal olmuş bir gazeteci olduğu ve Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz Futbol adlı programda kamuoyunu ilgilendiren gündeme ilişkin konularda spor yorumculuğu yaptığı belirtildi.

Öte yandan Aziz Yıldırım'ın yaptığı konuşmanın internet ve gazetelerde haber yapılarak yayıldığı da kaydedilen dilekçede, ""Şüpheli tarafından müvekkilime gerizekalılık, ahlaksızlık söylemleri ile hakaret edilmiş, Türkiye'de örgüt kurup suç işleyen paralel yapı ile ilgili iftira atılmış, ayrıca görevini layıkıyla ifa eden müvekkilime içki içip yorum yapıyormuş gibi iftiralar atılmıştır." denildi. 

AZİZ YILDIRIM NE DEMİŞTİ?

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 22 Ekim Cumartesi günü Divan Kurulu toplantısında isim vermeden söz konusu yorumcularla ilgili olarak, "Viskiyi içip programa çıkıyorlar, ondan sonra bizlere hakaret ediyorlar. Onları sokakta gezdirtmem. Masa altından viskiyi içip içip konuşuyorlar." şeklinde sert bir dille konuşmuştu. 

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.