comScore

Rasim Ozan Kütahyalı'ya Hidayet Türkoğlu'ndan sert tepki! "Aşağılık, adi."

20 Kasım 2017, Pazartesi 18:22
Rasim Ozan Kütahyalı'ya Hidayet Türkoğlu'ndan sert tepki!

Rasim Ozan Kütahyalı'nın Beyaz TV'deki gafı üzerine Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu sert tepki gösterdi. 

FutbolArena - Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Beyaz TV yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı'nın, Beyaz Futbol programında yaptığı gaf üzerine sosyal medya hesabından sert bir açıklama yayınladı. 


Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV Boşnak Saksosu (İZLE)


Beyaz Futbol Rasim Ozan Kütahyalı'nın “Kusturmalı Boşnak saksosu” diyerek, yaptığı ırkçı hakarete Türkiye Futbol Federasyonu Hidayet Türkoğlu son derece sert bir tepki gösterdi.

Hidayet Türkoğlu kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Tarih boyunca Türklerle dostluğu ve samimiyeti sayesinde tüm dünyayı kıskandıran Bosna Halkını, aşağılık, adi ve akılsız yakıştırmayla küçük düşürmeye çalışan Rasim Ozan Kütahyalı ve onun gibileri hak etmiyoruz. Bir Boşnak olarak, bu şahsı ağır şekilde kınıyor, savcılarımızı göreve davet ediyorum." ifadelerini kullandı. 
 
RASİM OZAN KÜTAHYALI'DAN AÇIKLAMA!
Rasim Ozan Kütahyalı ise bu durumla alakalı kendisine ait sosyal medya hesabından bir metin yayınlayarak özür dilediğini, detaylı açıklamayı programda yapacğaını söyledi. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)