comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rasim Ozan Kütahyalı'dan Aziz Yıldırım'a canlı yayında hodrimeydan

24 Ekim 2016, Pazartesi 02:04
Rasim Ozan Kütahyalı'dan Aziz Yıldırım'a canlı yayında hodrimeydan

Rasim Ozan Kütahyalı'dan Aziz Yıldırım'a beklenen cevap geldi. Beyaz Futbol programında son derece sert konuşan Kütahyalı, başkan Yıldırım hakkında ayrıca gündemi yerinden oynatacak iddiada bulundu. 

FutbolArena - Beyaz TV yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Aziz Yıldırım'a beklenen cevabı verdi. 23 Ekim Pazar akşamı Beyaz Futbol yayınında başkan Yıldırım'a seslenen Rasim Ozan, hodrimeydan dedi ve bunun dışında gündemi yerinden oynatacak iddialarda bulundu. 

İşte Rasim Ozan Kütahyalı'nın Aziz Yıldırım hakkında yaptığı açıklamaların tamamı:
"AZİZ YILDIRIM ÖLENE KADAR BAŞKAN OLACAK."

Fenerbahçeli kardeşlerime sesleniyorum. Bunu siz bile değiştiremezsiniz artık. Ben bir Galatasaray taraftarı olarak Aziz Yıldırım'ın görevde kalmasından memnunum. Aziz Yıldırım geldiğinde 7 bin kongre üyesi vardı. Şimdi 22 bin. 15 binini kendisi koymuş. Hiçbiriniz 3. lige de düşseniz indiremezsiniz. Kendinizi kandırmayın. Galatasaraylılar bundan bayram ediyor. Bunlar doğru. Ama bir yandan da tabi dürüst söylemek gerekirse bu kongre seçimi kendi getirdiği kişilerdir. Derneği kendin kuruyorsun ve formatlıyorsun. Gerçek seçim Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve siyasi partilerin girdiği gibidir. O zaman bütün Fenerbahçeli taraftarlar gider, oy atarlar ve ona göre karar verilir. Gerçek seçim budur. Bu seçim yapılamaz. Kendine göre tribün de yaptırdı Aziz Yıldırım. Oraya buraya gönderiyor, tetikçilik yaptırıyor falan. Ölene kadar başkan olacak Aziz Yıldırım. Bırakmaz! Durum bu. 

Hukuk dışı yollarla sizi gebertirim demeye getiren, hukuk dışı yollara başvururum diyen bir suç örgütü gibi konuşan tek kişi var. O da Aziz Yıldırım. Ne yapacaksın? Kanal dışına pompalı tüfekli adamlarını mı göndereceksin? Saldırı mı düzenleyeceksin? İnsanları mı öldürteceksin? Pompalı av tüfeğiyle insanları öldürttükten sonra ayarlarım ben bunları, mahkemeye çıkartırım diye mi düşünüyorsun? Geçti o Türkiye. Bundan böyle herhangi bir basın mensunun kılına zarar gelse sorumlusu sensin Aziz Yıldırım!

"SENİNLE BİZİM DEVLET MESELEMİZ VAR."

Seninle asıl benim devlet, adalet meselemiz var. O konulara gireceğim artık. Sen bunu istiyorsun. Ben de konuşacağım artık. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı seven olur, sevmeyen olur. Hepsinize saygılıyız. Aziz Yıldırım daha önce Tayyip Erdoğan muhaliflerini kendine doğru çekerek sosyal zemin yaratmaya başladı. Ben şimdi hem Fenerbahçeli, hem de Erdoğan muhalifi kardeşlerime sesleniyorum. Aziz Yıldırım şimdi son dönemde Erdoğan'a her türlü yalakalığı yapmıyor mu! Bir insan net olmalı. Muhalif olabilir, saygılıyım. Ancak bir gün öyle, bir gün böyle. Buna mertlik değil, dansözlük denir."

"SEN FETÖ'YE KARŞI FALAN DEĞİLDİN! HALA RECEP TAYYİP ERDOĞAN DÜŞMANISIN"

Aziz Yıldırım eğer korkak değilsen istediğin kanalda, istediğin zamanda mertçe, teke tek çıkalım. Hadi bakalım kim korkak. Kimin maçası yemiyormuş görelim! Gel, mertçe karşı karşıya kalalım. İstersen FB TV'de... 17-25 Aralık sürecinde hedefleriniz farklıydı. O süreçte sen FETÖ'ye karşı değildin. Tayyip Erdoğan'ın bittiğini düşündün. Ona düşmanlık ettin. Hala da Recep Tayyip Erdoğan'a düşmansın. Şu an soruşturma var. Onun içini ağzını açamıyorum. Mert olun mert! Gerçek kimliğinizi ortaya koyun. CNN Türk'te sana 3 Temmuz'u sordular. Ne cemaat, ne hükümet dedin! Cemaat diyemedin. Baktın dedin ki, bu Tayyip Erdoğan gidiyor, hükümet gidiyor ve sen dengeli gideyim dedin. 17 Aralık'ı sana sorduklarında bu cevabı verdin. Bu seninle benim aramda bir mesele. O yüzden bugüne kadar gündeme getirmedim hiç. Şimdi gel! Her zaman arkanızda 150-200 kişi arkanda maymunların, çakalların, genel ev çaycısı kılıklı herifler var. Anca onunla övünürsünüz. Hadi karşıma gelin! Teke tek, kora kor!

"RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN FETÖ'DEN TUTUKLANMASINI İSTEDİN."

Kim Erdoğan'a, kim FETÖ'nün yanına giderek işbirliği yapmış çıkacak. Açık kanıtla! Daha bunlara girmiyorum. Terörist başının ses kayıtları yayınlandı. Ona da karşı çıktın. Görüntüler açık. Sen Fethullah Gülen'e 2014 Ocak'ta ben FETÖ demeye başlarken... 15 Temmuz'da bütün adamlar neredeydi? Whatsapp'a neler yazdılar, nasıl sevindiler. Sen bu FETÖ'yü herhalde kurduğunuz çeteler gibi mi zannettiniz? Sen Recep Tayyip Erdoğan'ın FETÖ'den tutuklanmasını istedin. Gerçek hislerin bu. 

"ALİ İSMAİL KORKMAZ TEZAHÜRATINI NİYE YASAKLADIN?"

Bir ara Gezi Parkı olaylarından sonra Aziz Yıldırım bunu destekledi. Çünkü baktı, Recep Tayyip Erdoğan gidiyor. İhtilal olacak. Biz ortama uyalım. FETÖ'cü polislerin çadır yakma operasyonlarını destekleyim, tezahüratlar yapılsın... Youtube'da kayıtları var. Sen Fenerbahçe basketbol maçında gezi olayını desteklemedin mi? Şimdi niye bağırmıyorsun? Ali İsmail Korkmaz'ı bile kullandınız. Şimdi niye "Ali İsmail Korkmaz, Fenerbahçe yıkılmaz" marşını söyletmiyorsun? Mert ol mert! Sen ne demokrasiden yanasın, ne de karşısın! Sen sadece kendini ayakta tutmaya çalışıyorsun. Başka bir şey düşünmezsin. Gerçek hissiniz Recep Tayyip Erdoğan'a düşmanlık! Bunlar kamera kayıtlarıyla savcılığa verildi. Detaya girmiyorum çünkü soruşturmanın gizlilği var. Sen akıllı adamsın. Yargıtay kararından değil, başka şeylerden endişelisin."

"SENİN MAYMUNUN HAPİSE GİRECEK!"

Rasim Ozan Kütahyalı konuşmanın sonlarına doğru ise geceye damga vuracak iddiada bulundu. Kütahyalı, Aziz Yıldırım hakkında "Senin maymunun 2017'de hapise girecek. Garantili. Öyle sahte de değil. Göreceksin!" ifadelerini kullanırken, tüm spor kamuoyu Rasim Ozan'ın hangi şahıs hakkında konuştuğunu merak etti. 

"FETHULLAHÇI TERÖRİSTLERLE İŞBİRLİĞİ YAPIP PARADA ANLAŞMADINIZ."

Savcı Serdar Coşkun'un, FETÖ çatı iddianamesini canlı yayında açıklayan Rasim Ozan Kütahyalı, Aziz Yıldırım hakkında flaş bir iddiada daha bulundu. Kütahyalı, Savcı Serdar Coşkun'un FETÖ çatı iddianamesine göre, Aziz Yıldırım ve arkadaşlarının Fethullahçı teröristlerle işbirliği yapıp parada anlaşamadığını iddia etti ve sözlerine şu şekilde devam etti:

"Hadi Serdar Coşkun'a küfret, ona FETÖ'cü de. Sen dua et, FETÖ sana kumpas kurdu. FETÖ sana kumpas kurdu da, Cumhuriyet'in gerçek savcıları senin hakkında işlem yapamadılar. FETÖ sana kumpas kurunca onların bütün olayı durdu. Şimdi de sıra sizin çeteye gelmedi. Sıra size de gelecek. Bekleyin... FETÖ Çatı İddianamesine göre Fethullahçı teröristlerle işbirliği yapıp parada anlaşamadınız."  
 

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
\"Fenerbahçe
Fenerbahçe transfer haberleri: Carlos Kameni, Marcos Rojo (16 Ağustos 2018 Perşembe)
\"Üç
Üç büyüklerden 3 sezondan sonra ilk!
", "rasim-ozan-ktahyaldan-aziz-yldrma-canl-yaynda-hodrimeydan-298649h/", "24 Ekim 2016, Pazartesi 02:04", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[1] = [356275, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/pfdk_kararlari_aciklandi_besiktas_ve_fenerbahceye_ceza9Y.jpg", "PFDK Kararları açıklandı! Beşiktaş ve Fenerbahçe’ye ceza", "PFDK, Süper Lig’de oynanan ilk hafta maçlarının ardından cezaları açıkladı.", "
FutbolArena - TFF, Süper Lig’in ilk haftasında oynanan maçlara ilişkin PFDK kararlarını resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile yayınladı. Buna göre Beşiktaş ve Fenerbahçe’ye para cezaları verilirken çeşitli kulüplere de cezalar geldi. 


PFDK Kararları (16 Ağustos 2018 Perşembe)


İşte TFF’den açıklanan cezaların başlıcaları... 

BEŞİKTAŞ A.Ş.’nin, 12.08.2017 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. - AKHİSARSPOR Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT’nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan SPOR TOTO KUZEY KALE ARKASI 108 blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine... Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.’nin, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.
FENERBAHÇE A.Ş.’nin, 11.08.2017 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - BURSASPOR Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

GALATASARAY A.Ş. antrenörü HASAN GÖKHAN ŞAŞ hakkında, 05.08.2018 tarihinde oynanan GALATASARAY AŞ. - AKHİSARSPOR TFF Süper Kupa müsabakasında sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle sevk yapılmış ise de isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA karar verilmiştir.


PFDK’nın Göztepe’ye verdiği cezalar


İlk hafta en çok cezalandırılan kulüp ise Göztepe oldu. Göztepe’ye şu cezalar verildi. "GÖZTEPE A.Ş.’nin, 12.08.2017 tarihinde oynanan GÖZTEPE A.Ş. - YENİ MALATYASPOR Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GÖZTEPE A.Ş.’nin, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT’nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KUZEY KALE ARKASI C,D, NUMARALI BATI B1, H, I, J, K blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,

Aynı müsabakada GÖZTEPE A.Ş. sporcusu ANDRE DE CASTRO PEREIRA’nın, rakip takım oyuncusuna yönelik ciddi faulü nedeniyle 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GÖZTEPE A.Ş. sporcusu ANTONIO ALBERTO BASTOS PIMPAREL’in, sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena’da!

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/pfdk-kararlari-aciklandi-besiktas-ve-fenerbahceye-ceza-356275h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 15:58", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[2] = [356274, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/aziz_yildirimdan_hulusi_belguye_suc_duyurusuFB.jpg", "Aziz Yıldırım’dan Hulusi Belgü’ye suç duyurusu", "Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, kendisi hakkında, ’Fenerbahçe’ye FETÖ’den daha fazla zarar verdi’ diyen Hulusi Belgi ile ilgili suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.  ", "
FutbolArena - Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım yaptığı yazılı açıklamayla sarı-lacivertli kulübün eski yöneticilerinden Hulusi Belgü ile ilgili suç duyurusunda bulunacağını duyurdu.

Yıldırım, Belgü’nün sosyal medya hesabından kendisine yönelik sözleri ve iddialarıyla ilgili sert bir şekilde cevap verirken açıklamasında, "Yıllardır her fırsatta şahsımı ve bulunduğum makamı, Fenerbahçe ve Fenerbahçe yönetimini yıpratmak pahasına yalan yanlış bilgilerle karalayan, özellikle Fenerbahçe Spor Kulübü Haziran 2018 Genel Kurulu’nun ardından da, sahip olduğu çirkin üslubunu suç unsuru taşıyan ifadelerle birlikte sürdürmekten geri durmayan Hulusi Belgü isimli şahıs, kendi sosyal medya hesabından dün yine şahsımla alakalı son derece yakışıksız ve yalan dolu ifadeler kullanırken, bu kez de FETÖ’yü aklama yolunu tercih etmiştir.
Türkiye Cumhuriyeti’nde FETÖ yapılanması ile ilgili en net tespitleri, en önce ortaya koyan, bu sebeple maddi manevi bedel ödeyen ve mücadelesini sonuna kadar korkusuzca sürdüren biri olarak, ilgili şahsın salt "Aziz Yıldırım Nefreti" ile izah edilemeyecek olan paylaşımlarının değerlendirmesini kamuoyuna bırakırken, söz konusu şahısla ilgili bugün itibariyle savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı kamuoyuna saygıyla duyururum" sözlerine yer verdi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/aziz-yildirimdan-hulusi-belguye-suc-duyurusu-356274h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 15:53", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[3] = [356267, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/salih_ucan_empoliye_transfer_oldu_resmi_aciklama3W.jpg", "Salih Uçan, Empoli’ye transfer oldu! Resmi açıklama", "Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Salih Uçan için Empoli ile anlaşma sağladıklarını açıkladı. Salih Uçan, Empoli’ye transfer oldu mu? Detaylar haberimizde.", "
FutbolArena - Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Islam Slimani için düzenlenen basın toplantısında Salih Uçan ile ilgili transfer açıklaması yaptı.
 

Salih Uçan’ın transfer olduğu takım (16 Ağustos Perşembe)


Fenerbahçe Transfer Damien Comolli, Salih Uçan konusunda Empoli ile anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Fransız spor adamı, Salih Uçan’ın kiralık olarak İtalyan ekibine katıldığını ancak satın alma opsiyonunun da Empoli’de olacağını söyledi.

Comolli yaptığı açıklamada, "Aniden bir şeyler gelişebilir. Her şey olabilir ama tabii FFP dahilinde. Bu arada bugün öğleden sonra Salih Uçan için Empoli ile bir anlaşma yaptık. Salih Uçan’ı kiralık olarak gönderdik ancak oyuncunun satın alma opsiyonunu Empoli’ye verdik.
 

Salih Uçan kimdir, kaç yaşında?


Bucaspor altyapısında futbola başlayan Salih Uçan, 2012 yılında Fenerbahçe’ye transfer olmuştu. Ardından Roma’ya kiralık olarak transfer olan oyuncu geçtiğimiz sezon Sion’da kiralık olarak forma giydi.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/salih-ucan-empoliye-transfer-oldu-resmi-aciklama-356267h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 14:48", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[4] = [356250, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/spor_toto_super_ligde_2_haftanin_hakemleri_aciklandioI.jpg", "Spor Toto Süper Lig’de 2. haftanın hakemleri açıklandı", "Spor Toto Süper Lig’in 2. hafta maçlarının hakemleri açıklandı. İşte 2. haftanın maç programı ve maçları yönetecek hakemler", "
FutbolArena - Spor Toto Süper Lig’in 2. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu. TFF’den yapılan açıklamada 2.haftanın programı belli oldu.
 

Spor Toto Süper Lig’de 2. hafta maçlarını yönetecek hakemler


Açıklanan hakem listesine göre, Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe maçında Fırat Aydınus görev yapacak. Galatasaray’ın Göztepe ile oynayacağı karşılaşmada Ali Palabıyık düdük çalacak. Ligin yeni ekibi BB Erzurumspor’a konuk olacak Beşiktaş’ın bu mücadelesinde Ümit Öztürek görev yapacak.

Spor Toto Süper Lig’de 2. haftanın maç programı
\"\"

Spor Toto Süper Lig Haberleri FutbolArena’da

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/spor-toto-super-ligde-2-haftanin-hakemleri-aciklandi-356250h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 10:21", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"]; slide[0] = [356265, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/slimaninin_imza_toreninde_comolliden_transfer_aciklamasi2R.jpg", "Slimani’nin imza töreninde Comolli’den transfer açıklaması!", "Fenerbahçe, Cezayirli golcü Islam Slimani’ye imza töreni düzenledi. Törende Damien Comolli ve Islam Slimani, basının sorularına cevap verdi.", "fenerbahce/slimaninin-imza-toreninde-comolliden-transfer-aciklamasi-356265h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 14:07", "Fenerbahçe"];slide[1] = [356254, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/sema_tugce_dikici_var_sistemi_sonrasi_yorumcular_ne_konusacakWA.jpg", "Sema Tuğçe Dikici: ’VAR sistemi sonrası yorumcular ne konuşacak?’", "Spor yazarı Sema Tuğçe Dikici, FutbolArena’ya özel açıklamalar yaptı. Dikici, Spor Toto Süper Lig’in Avrupa’daki yerinden VAR sistemine kadar önemli noktalara değindi.", "fenerbahce/sema-tugce-dikici-var-sistemi-sonrasi-yorumcular-ne-konusacak-356254h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 11:44", "Fenerbahçe"];slide[2] = [356253, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/fenerbahcenin_firat_aydinus_sanssizligiwM.jpg", "Fenerbahçe’nin Fırat Aydınus şanssızlığı", "Fenerbahçe, Süper Lig’in 2. haftasında Yeni Malatyaspor deplasmanına konuk olurken bu maçta hakem Fırat Aydınus görev yapacak. Aydınus’un Fenerbahçe karnesi ise dikkat çekici.", "fenerbahce/fenerbahcenin-firat-aydinus-sanssizligi-356253h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 11:38", "Fenerbahçe"];slide[3] = [356252, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/auxerre_fenerbahcenin_nijeryali_kalecisi_carlos_kameniyi_istiyoriv.jpg", "Auxerre, Fenerbahçe’nin Kamerunlu kalecisi Carlos Kameni’yi istiyor", "Fenerbahçe transfer haberleri sürpriz bir haberle gündeme geldi. Carlos Kameni için Auxerre’in girişimde olduğu yazıldı.", "fenerbahce/auxerre-fenerbahcenin-kamerunlu-kalecisi-carlos-kameniyi-istiyor-356252h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 11:11", "Fenerbahçe"];slide[4] = [356250, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/spor_toto_super_ligde_2_haftanin_hakemleri_aciklandioI.jpg", "Spor Toto Süper Lig’de 2. haftanın hakemleri açıklandı", "Spor Toto Süper Lig’in 2. hafta maçlarının hakemleri açıklandı. İşte 2. haftanın maç programı ve maçları yönetecek hakemler", "fenerbahce/spor-toto-super-ligde-2-haftanin-hakemleri-aciklandi-356250h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 10:21", "Fenerbahçe"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });