comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rasim Ozan, Ahmet Hakan'ı şikayet etti

26 Ekim 2016, Çarşamba 12:56
Rasim Ozan, Ahmet Hakan'ı şikayet etti

Rasim Ozan Kütahyalı'nın Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'la ilgili Beyaz TV'de, "MİT belgesi”ne dayanarak çeşitli iddialara ortaya atmış, bunun üzerine Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan, ROK'a “Şebelek” demişti. Ahmet Hakan'ın bu yazısı üzerine Rasim Ozan Kütahyalı, Aydın Doğan'a şikayet yazısı kaleme aldı.

FutbolArena - Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz Futbol programında elindeki MİT logolu dosyayı göstererek "Aziz Yıldırım tutuklanacak" demişti. Bunun üzerine Fenerbahçe Kulübü Resmi Sitesi'nden yapılan açıklamada bu belgeleri açıklamakla Kütahyalı'nın MİT Kanunu'na göre suç işlediği ve gereken yaptırımların uygulanması lazım olduğu vurgulanmıştı. Rasim Ozan Kütahyalı ise “ben MİT dosyası getirmedim” demişti.

Yaşananların ardından Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan, ROK'a “şebelek” demiş bu şunları yazmıştı:

“Şebeleğin teki çıkmış ekrana...

Elindeki MİT dosyasıyla Aziz Yıldırım'a tehditler savuruyor.

*

Eğer o MİT dosyası sahteyse...

Bakalım MİT, bu şebelek için ne yapacak?

*

Eğer o MİT dosyası doğruysa...

Bakalım MİT, dosyasının şebeleğin elinde ne aradığını nasıl izah edecek?”

İşte bu yazı üzerine Rasim Ozan Kütahyalı, Sabah Gazetesi'nde Ahmet Hakan'ı Aydın Doğan'a şikayet etti: 

Yazısına “Çeteci bir şerefsiz bir gün seni eğer aileni, kızlarını da işin içine katarak tehdit ederse sen bu kişiler kim olursa olsun Aydın Doğan olarak elinde ne gücün varsa saldırırsın ve bunda da haklı olursun. Ben de bu aşağılık çetecilere aynısını yaptım gerekirse daha da yaparım ve ben de haklıyım.” diyerek giriş yapan Rasim Ozan Kütahyalı, kendisine “şebelek” diyen Ahmet Hakan'ı Aydın Doğan'a şu ifadelerle şikayet etti: 

“Bu takıntılı adamın 50 kere bana laf sokmuştur bir kere bunu muhatap alıp cevap vermem. Ama mevzu ailem olursa ortalık yıkılır, büyük olaylar olur. Bu psikopatın ailesi yok, çocukları yok, zavallı bir herif. O yüzden bu duyguları anlamaz. Ama sen anlarsın Aydın Bey. Aydın Doğan'a her eleştiri yapılır da senin hiç mafyacılık silah külah işlerine girdiğin görülmedi. Bilakis hep böyle çetecilere uzak durdun. N'oldu da bazı adamların çetecilerle yakın olmaya, onlarla gezip tozmaya merak sardı? Şunların kulağından çekme vaktin geldi. MİT'e ve devletin kurumlarına düşmanlıkları bu çeteci dostluklarından mı geliyor?”

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.