comScore

Ramo 7. bölüm full tek parça izle 25 Şubat Salı (Ramo yeni bölüm İZLE)

25 Şubat 2020, Salı 23:28
Ramo 7. bölüm full tek parça izle 25 Şubat Salı (Ramo yeni bölüm İZLE)

Ramo dizisi 7. bölümü ile 25 Şubat 2020 Salı akşamı yayınlandı. Ramo yeni bölüm full tek parça izle ve Ramo son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Ramo dizisi 7. bölüm ile Show TV kanalından yayınlandı. Ramo dizisinin 25 Şubat 2020 Salı akşamı ekranlara gelen Ramo son bölümde neler yaşandı? Ramo yeni bölümde Ramo'nun Sibel'İ öptüğü ve “Bu sana son dokunuşum Sibel. Bizim için bir gelecek yok!” sözleriyle veda ettiği tanıtımda iki aşığın duygusal sahneleri ekrana gelirken Neco'nun Fatoş'un dizinde ağladığı anlar dikkat çekiyor. Fatoş'un kimi vurduğu merak konusu olurken Ramo'nun, “Hepsini öldürüp, Adana'yı ele geçireceğiz!” sözleriyle savaşı başlattığı görülüyor. Ramo yeni bölümüyle Salı akşamı 20.00'de Show TV'de yayınlandı. Ramo 7. bölüm izle, Ramo yeni bölüm full tek parça izle ve Ramo son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Ramo dizi son bölüm izle (Ramo yeni bölümde neler oldu?)


Ramo aile meclisini toplar. Uzun yıllardır bekledikleri, hazırlandıkları gün artık gelmiştir. Hayatta kalmak için tek bir yol vardır. Savaşmak... Doğan Ramo'nun babasının intikamını alamayacağına inanır. Bu yüzden Alpay'dan intikam almak için bir plan yapar. Şahin'le birlikte Alpay'ın peşine düşerler.

Alpay'ın itirazlarına rağmen Adana Komisyonu, Ramo'ya çok önemli bir petrol sevkiyat görevi verir. Ancak bunu hazmedemeyen Alpay, Ramo'nun yanlış yapmasını ister. Sevkiyatın başarısız olması için harekete geçer.
Sibel ise mahallededir. Ancak evin kadınları Sibel'i kabullenmek istemezler. Onu anlayan ve ona iyi davranan sadece Sebahat'tır. Sebahat anlattıkça, Sibel Ramo'nun geçmişine gider. Ramo'nun hiç anlatmadığı geçmişin kapıları Sibel'e açılır.


 

Ramo dizisi son bölüm özet


Hastaneden Taşkapı'ya dönen Ramo içinde gizlediği acı ile bir başına evin yolunu tutuyor. Herkesin yüzünden okunan üzüntüsü, Ramo'ya bakan gözler ve Ramo'nun ağlaması izleyenleri duygulandırıyor! Halef'in hataları sonrası Süleyman artık Halef'i aileden ve olaylardan uzak tutuyor! Halef'i her şeyin başladığı yere geri bırakan Süleyman'ın hareketi sonrası Halef göz yaşlarını tutamıyor! Sibel ile hesaplaşmaya karar veren Ramo tüm her şeyin nedenini Sibel'e anlatıyor! Ailecek yaşadıkları acıyı, babasının başına gelenleri Sibel'e anlatan Ramo içinde gizlediği her şeyi Sibel'e anlatıyor! Fatoş ile konuşan Ramo artık bu duruma daha fazla dayanamıyor! Yavuz ile buluşacak olan Ramo, Boz'a anlaşmayı bozduğunu söylüyor. Ramo artık büyük planı başlatıyor! Ramo hakkında her şeyi araştırıp öğrenen Yavuz sıradaki hedefin kim olduğunu tahmin ediyor! Ramo ile konuşan Yavuz durumun ciddiyetini ve ağırlığını göstererek Ramo'ya gerçekleri soruyor!
 

Ramo dizisi oyuncuları (Ramo hikaye)


Murat Yıldırım
(Ramo)

Esra Bilgiç
(Sibel)

İlker Aksum
(Hasan)

Yiğit Özşener
(Yavuz)

Görkem Sevindik
(Boz)

İdil Fırat
(Fidan)

Cemre Baysel
(Fatoş)

İlhan Şen
(Neco)

Rüzgar Aksoy
(Halef)

İlkay Kayku
(Neslihan)

Senaryosunu Yılmaz Şahin'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu BKM'nin Show TV için hazırladığı iddialı dizi ‘Ramo' seyirciyi yıllarca unutamayacağı bir hikayeyle buluşturmaya geliyor. Dizide ‘Ramo' karakterine can veren Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi önemli oyuncular yer alıyor. Çekimleri Adana'da gerçekleşen dizi, efendisine başkaldıran Ramo'nun sıradışı hayatının hikayesi ile aile, adalet, intikam, dostluk ve aşk eksenindeki derin çatışmayı konu alıyor.

RAMO 7. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN  

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!