comScore

Ramo 6. bölüm fragmanı izle (Ramo yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

11 Şubat 2020, Salı 23:35
Ramo 6. bölüm fragmanı izle (Ramo yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Show TV'de 5. bölümü ile ekranlara gelen Ramo dizisinin yeni bölümünü merak edenler Ramo 6. bölüm fragmanı izle, Ramo yeni bölüm fragmanı izle ve Ramo fragmanı çıktı mı? gibi aramalar yapıyor. Ramo 6. bölüm fragmanı için detaylar haberimizde.

Show TV'nin yeni yapımı Ramo dizisi 5. bölümü ile yayınlandı. Ramo dizisinin 6. bölümünün ekranlara gelmesinden sonra yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki Ramo dizisi 6. bölüm fragmanı çıktı mı? Hasan'ın düştüğü tuzaktan kurtulup kurtulamayacağı merakla beklenirken Ramo, Ceyhan'ı ailesinden uzak durması için sert bir dille uyarıyor. Neco'ya sıkılan kurşun herkesi şoke ederken Ramo'nun Sibel'e, "Geçmişi bir kenara bırakıp karım olabilecek misin?" sorusu dikkat çekiyor. Ramo 6. bölüm fragmanı izle, Ramo yeni bölüm fragmanı izle için haberimize göz atabilirsiniz.
 

Ramo dizisi son bölüm (Ramo dizisi fragman)


Fatoş'un ailesini korumak, Sibel'in ise intikam için evlenmeyi kabul etmesiyle İstanbul mafyasının hükmünü her iki taraf da yerine getirmiş oldu. Ramo, kardeşinin kendini feda etmesini kabul edemezken, Fatoş'un gittiğini öğrenen Boz, Ramo'nun karşısına çıktı. Barışın sağlanması için nikah hazırlıkları devam ederken, Halef ve Neslihan adım adım planlarını gerçekleştirip Ceyhan'ı cezaevinden kaçırdı.

Nikah günü gelip çattı ve Fatoş tüm bu olan bitene dayanamayıp Boz'u arayıp onu kurtarmasını istedi. Fatoş'a ulaşmaya çalışan Boz, Neco'ya yakalandı ve adamları tarafından öldüresiye dövüldü.
RAMO DİZİSİ REYTİNG ORANI

Ramo son bölümüyle ABC1 20+'da 5.48 izlenme oranı (rating), 11.04 izlenme payı (share), AB'de 4.72 izlenme oranı (rating), 10.02 izlenme payı (share), Total'de 6.55 izlenme oranı (rating), 13.58 izlenme payı (share) elde etti. RamBel etiketi Twitter Türkiye'de 9 saat 25 dakika dünyada ise 1 saat 45 dakika TT listesinde kaldı.


 

Ramo 6. bölüm fragmanı Show TV


Ramo dizisi yeni bölüm olan Ramo 5. bölümün yayınlanmasının ardından Ramo yeni bölüm fragmanı olan Ramo 6. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Ramo yeni bölüm fragmanı izle, Ramo 6. bölüm fragmanı izle, Ramo yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo 6. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Ramo yeni bölüm fragmanı olan Ramo 6. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>  
 

Ramo dizisi oyuncuları


Murat Yıldırım
(Ramo)

Esra Bilgiç
(Sibel)

İlker Aksum
(Hasan)

Yiğit Özşener
(Yavuz)

Görkem Sevindik
(Boz)

İdil Fırat
(Fidan)

Cemre Baysel
(Fatoş)

İlhan Şen
(Neco)

Rüzgar Aksoy
(Halef)

İlkay Kayku
(Neslihan)

Senaryosunu Yılmaz Şahin'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu BKM'nin Show TV için hazırladığı iddialı dizi ‘Ramo' seyirciyi yıllarca unutamayacağı bir hikayeyle buluşturmaya geliyor. Dizide ‘Ramo' karakterine can veren Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi önemli oyuncular yer alıyor. Çekimleri Adana'da gerçekleşen dizi, efendisine başkaldıran Ramo'nun sıradışı hayatının hikayesi ile aile, adalet, intikam, dostluk ve aşk eksenindeki derin çatışmayı konu alıyor.

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)