comScore

Ramo 5. bölüm full tek parça izle - Ramo son bölüm izle (Ramo yeni bölüm 11 Şubat Salı)

11 Şubat 2020, Salı 23:33
Ramo 5. bölüm full tek parça izle - Ramo son bölüm izle (Ramo yeni bölüm 11 Şubat Salı)

Show TV'de başlayan Ramo dizisinin 5. bölümü 11 Şubat 2020 Salı günü yayınlandı. Ramo dizisini merak edenler Ramo 5. bölüm izle, Ramo yeni bölüm izle, Ramo son bölüm izle gibi aramalar yaptı. Ramo dizisi hakkında tüm bilgiler burada.

Show TV'nin yeni dizisi Ramo 5. bölümü ile 11 Şubat 2020 Salı günü ekranlara geldi. Ramo dizisinin 5. bölümü yayınlandı. Sibel'in düşünceli hallerinin dikkat çektiği tanıtımda Ramo'nun öldürülmesinden korkan annesinin korku dolu anları izleyenleri derinden etkiliyor. Hareketsiz bir şekilde kanaldan çıkarılan Boz'a ne olacağı merak uyandırırken, Ceyhan intikam için harekete geçiyor. Ramo savaşın başlayacağını ilan ederken,  Sibel'in Ramo'ya "Eğer bir şey yapılacaksa bunu ben yapmalıyım" sözleri dikkat çekiyor. Ramo dizisini izlemek isteyenler internet ortamında Ramo yeni bölüm izle, Ramo 5. bölüm izle, Ramo son bölüm izle sorgularını yaptı.
 

Ramo dizisi son bölüm izle (Ramo dizisi 5. bölüm)


Hasan'ın düştüğü tuzaktan kurtulup kurtulamayacağı merakla beklenirken Ramo, Ceyhan'ı ailesinden uzak durması için sert bir dille uyarıyor. Neco'ya sıkılan kurşun herkesi şoke ederken Ramo'nun Sibel'e, “Geçmişi bir kenara bırakıp karım olabilecek misin?” sorusu dikkat çekiyor.

RAMO DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
İstanbul mafyasının hükmünü her iki taraf da yerine getirmiş, sulhu sağlamak için nikah hazırlıklarına başlamıştır. Herkes suların durulduğunu düşünürken, Halef ve Neslihan adım adım planlarını gerçekleştirip Ceyhan'ı cezaevinden kaçırır. Nikah günü gelip çatar. Fatoş tüm bu olan bitene dayanamayıp Boz'u arar. Gelip onu kurtarmasını ister. Diğer tarafta ise Ceyhan, Ramo'nun düğününü basar. Tıpkı Ramo'nun kardeşini öldürdüğü gibi, o da abisi Hasan'ı öldürecektir. Hasan ise olan bitenden habersiz, Ceyhan'ın kurduğu tuzağa düşmüş, tek başına ateş çemberinin arasında kalmıştır. Ramo çaresizce Ceyhan'la karşı karşıyadır.

RAMO 5. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 

Ramo dizisi oyuncuları


Murat Yıldırım
(Ramo)

Esra Bilgiç
(Sibel)

İlker Aksum
(Hasan)

Yiğit Özşener
(Yavuz)

Görkem Sevindik
(Boz)

İdil Fırat
(Fidan)

Cemre Baysel
(Fatoş)

İlhan Şen
(Neco)

Rüzgar Aksoy
(Halef)

İlkay Kayku
(Neslihan)

Senaryosunu Yılmaz Şahin'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu BKM'nin Show TV için hazırladığı iddialı dizi ‘Ramo' seyirciyi yıllarca unutamayacağı bir hikayeyle buluşturmaya geliyor. Dizide ‘Ramo' karakterine can veren Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi önemli oyuncular yer alıyor. Çekimleri Adana'da gerçekleşen dizi, efendisine başkaldıran Ramo'nun sıradışı hayatının hikayesi ile aile, adalet, intikam, dostluk ve aşk eksenindeki derin çatışmayı konu alıyor.  

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)