comScore

Ramo 5. bölüm fragmanı izle (Ramo yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

04 Şubat 2020, Salı 23:42
Ramo 5. bölüm fragmanı izle (Ramo yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Show TV'de 4. bölümü ile ekranlara gelen Ramo dizisinin yeni bölümünü merak edenler Ramo 5. bölüm fragmanı izle, Ramo yeni bölüm fragmanı izle ve Ramo fragmanı çıktı mı? gibi aramalar yapıyor. Ramo 5. bölüm fragmanı için detaylar haberimizde.

Show TV'nin yeni yapımı Ramo dizisi 4. bölümü ile yayınlandı. Ramo dizisinin 4. bölümünün ekranlara gelmesinden sonra yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki Ramo dizisi 5. bölüm fragmanı çıktı mı? Ceyhan, Ramo'nun düğününü basar. Tıpkı Ramo'nun kardeşini öldürdüğü gibi, o da abisi Hasan'ı öldürecektir. Hasan ise olan bitenden habersiz, Ceyhan'ın kurduğu tuzağa düşer. Ramo çaresizce Ceyhan'la karşı karşıyadır. Ramo 5. bölüm fragmanı izle, Ramo yeni bölüm fragmanı izle için haberimize göz atabilirsiniz.
 

Ramo dizisi Pompacılar Çetesi (Ramo dizisi fragman)


BKM imzalı, Show TV'de ekrana gelen ‘Ramo', ilk bölümünden itibaren sadece gerçek hikayeden uyarlanan senaryosu ve sürükleyici dünyasıyla değil, Adana'nın arka sokaklarında izleyicileri karşılayan genç oyuncu kadrosuyla da çok konuşuluyor.

Murat Yıldırım'ın başrolünde yer aldığı ve hikayesindeki hem aşk hem de adalet mücadelesiyle ekran başındakileri soluksuz bir dünyanın içine sürükleyen ‘Ramo'nun arka sokaklarındaki gizli kahramanları ilk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çekiyor. BKM imzalı, Show TV'de ekrana gelen dizide seyirciler, adımlarını Adana Taşkapı'dan içeri attığı an genç oyuncu kadrosundan oluşan Pompacılar Çetesi'yle karşılaşıyor.


‘Ramo'nun hem renkli hem de kilit karakterlerine hayat veren Deniz Gürzumar (Bücür), Atakan Yarımdünya (Tanker) ve Doğu Can (Arap) şimdiden izleyiciler tarafından arama motorlarında sıklıkla aranan isimler arasında yerini aldı. Taklacı rolüyle Yıldırım Bayazıd'ın da yer aldığı ekip, Adana'ya has dilleri ve tavırlarıyla şehrin gündelik yaşantısını ekranlara taşıyor.


Ramo 5. bölüm fragmanı Show TV


Ramo dizisi ilk bölüm olan Ramo 4. bölümün yayınlanmasının ardından Ramo yeni bölüm fragmanı olan Ramo 5. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Ramo yeni bölüm fragmanı izle, Ramo 5. bölüm fragmanı izle, Ramo yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo 5. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Ramo yeni bölüm fragmanı olan Ramo 5. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>  
 

Ramo dizisi oyuncuları


Murat Yıldırım
(Ramo)

Esra Bilgiç
(Sibel)

İlker Aksum
(Hasan)

Yiğit Özşener
(Yavuz)

Görkem Sevindik
(Boz)

İdil Fırat
(Fidan)

Cemre Baysel
(Fatoş)

İlhan Şen
(Neco)

Rüzgar Aksoy
(Halef)

İlkay Kayku
(Neslihan)

Senaryosunu Yılmaz Şahin'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu BKM'nin Show TV için hazırladığı iddialı dizi ‘Ramo' seyirciyi yıllarca unutamayacağı bir hikayeyle buluşturmaya geliyor. Dizide ‘Ramo' karakterine can veren Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi önemli oyuncular yer alıyor. Çekimleri Adana'da gerçekleşen dizi, efendisine başkaldıran Ramo'nun sıradışı hayatının hikayesi ile aile, adalet, intikam, dostluk ve aşk eksenindeki derin çatışmayı konu alıyor.  

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)