comScore

Ramo 11. bölüm full tek parça izle 24 Mart Salı (Ramo yeni bölüm İZLE)

24 Mart 2020, Salı 22:54
Ramo 11. bölüm full tek parça izle 24 Mart Salı (Ramo yeni bölüm İZLE)

Ramo dizisi 11. bölümü ile 24 Mart 2020 Salı akşamı yayınlandı. Ramo yeni bölüm full tek parça izle ve Ramo son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Ramo dizisi 11. bölüm ile Show TV kanalından yayınlandı. Ramo dizisinin 24 Mart 2020 Salı akşamı ekranlara gelen Ramo son bölümde neler yaşandı? Ramo yeni bölümde Ramo ve Sibel'in aşkları yıllar sonra intikamı yenmiştir. İki aşık aynı evde yaşamaya başlar. Ancak mutluluk onların düşündüğü kadar yakın değildir. En büyük düşmanları yine ortaya çıkmış, ikilinin geleceğini mahvetmeye hazırlanmaktadır. Ramo 11. bölüm izle, Ramo yeni bölüm full tek parça izle ve Ramo son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Ramo dizi 24 Mart Salı izle (Ramo yeni bölümde neler oldu?)


Polise sığınan Alpay komisyonla ilgili tüm bilgileri anlatmaya karar vermiştir. Ancak Süleyman buna müsaade etmeyecektir. İçeriye gönderdiği avukatıyla Alpay'a reddedemeyeceği bir teklif sunar.

Ramo ise, Süleyman'ın her adımını önceden haber aldığını anlamıştır. En yakınında bir köstebek vardır ve bunu ortaya çıkarmak zorundadır. Ramo köstebeği bulmak için zekice bir plan yapar.
Fatoş'un hamileliğine çok sevinen Boz, Fatoş ve Neco'nun boşanma işlemlerini hızlandırmak ister. Neco ile yüzleşen Boz, tuzağa düşer ve Fatoş'un beklenmedik tepkisiyle karşılaşır.


 

Ramo dizisi yeni bölüm özet


Polisin Taşkapı'ya baskın yaptığı tanıtımda, Doğan'ın elinde silahla Ramo'nun odasına geldiği anlar dikkat çekiyor. Fatoş'a "Benden mi o çocuk?" diye soran Boz, sert bir tepkiyle karşılaşıyor. Silahlı adamların Ramo ve Sibel'in etrafını sardığı anlarda heyecan yükselirken, "Ne yaptın sen Sibel?" sözleri büyük merak uyandırıyor.

Ramo'nun 11. Bölümünde; Ramo ve Sibel'in aşkları yıllar sonra intikamı yenmiştir. İki aşık aynı evde yaşamaya başlar. Ancak mutluluk onların düşündüğü kadar yakın değildir. En büyük düşmanları yine ortaya çıkmıştır.
 

Ramo dizisi oyuncuları (Ramo hikaye)


Murat Yıldırım
(Ramo)

Esra Bilgiç
(Sibel)

İlker Aksum
(Hasan)

Yiğit Özşener
(Yavuz)

Görkem Sevindik
(Boz)

İdil Fırat
(Fidan)

Cemre Baysel
(Fatoş)

İlhan Şen
(Neco)

Rüzgar Aksoy
(Halef)

İlkay Kayku
(Neslihan)

RAMO 11. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)