comScore

Ramo 11. bölüm fragmanı izle 17 Mart Salı (Ramo yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

17 Mart 2020, Salı 23:38
Ramo 11. bölüm fragmanı izle 17 Mart Salı (Ramo yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Ramo dizisi 10. bölüm yayınlandıktan sonra Ramo dizisi 11. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Ramo yeni bölüm fragmanı izle ve Ramo 11. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Ramo dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Show TV'de Ramo dizisinin 10. bölümü 17 Mart Salı günü ekranlara geldikten sonra Ramo 11. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Ramo'nun son bölümünde Ramo, Sibel'e bir teklifle gelir. Yıllardır intikamla yoğrulan aşkları için ilk defa Sibel'e bir çıkış yolu sunmuştur. Sibel büyük bir kararın eşiğindedir. İntikam ve aşk arasında yapacağı bu seçim, ikisinin de geleceğini belirleyecektir. Ramo'nun gelecek haftaki bölümünü merak edenler Ramo yeni bölüm fragmanı izle ve Ramo 10. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Ramo yeni bölüm fragmanı izle (Ramo dizisi özet)


Süleyman'ın konvoyuna saldıran, Sibel ve Neco'yu da alan Alpay kaçırdığı tüm rehineleri bir depoya kapattı ve elindeki kozu kullanarak komisyonla pazarlık yapmak için buluştu. Alpay elindekilere karşı komisyonun başına geçmeyi teklif etti ve düşünmeleri için süre verdi. Ramo, rehinelerin yerini öğrenmek için Alpay'ı gizlice takip etse de başarılı olamadı. Bu sırada depoda yaşanan arbedede Hasan vuruldu. Sibel elinden geleni yapsa da Hasan için zaman daralıyordu.

Ramo'dan öğrendiği bir numara ile kelepçelerden kurtulan Sibel, Ramo'ya konumunu bildirdi. Harekete geçen Ramo, Yavuz'la birlikte ortak bir baskın düzenlemeye karar verdi. Pazarlığı kabul etmediklerini anlayan Alpay rehineleri sırayla öldürmeye başladı. O sırada gelen Ramo ve Yavuz ise rehineleri kurtardı. Ancak Alpay son anda kaçarken Sibel'i de aldı.

 

Ramo dizisinde neler oldu?


Heyecanın giderek yükseldiği bölümün final sahnesinde Sibel'i, Alpay'ın götürdüğünü fark eden Ramo, ikiliyi takip etti ve arabayla önlerini kesti. Kaçmayı kafasına koyan Alpay, Ramo'yu etkisiz hale getirmek için Sibel'in koluna bir zehir enjekte etti. 20 dakika içinde Sibel'in hastaneye yetiştirilmesi gerektiğini söyleyen Alpay ise kaçtı. Sibel, Ramo'nun kucağına yığılırken Ramo, sevdiği kadını kurtarabilecek miydi?

Ramo'yu kurtaran Yavuz, Cihangir Bey'e tüm gerçekleri anlatmadığını söyleyip; Ramo ile birlikte hareket etmeye karar verdi. Alpay'ın beklenmedik saldırıları sonucunda mahalle yangın yerine dönerken, Doğan vuruldu; Taklacı ve Cavidan hayatını kaybetti. Hasan ve Şahin mahallede bir süre dirense de ikili Alpay'ın adamları tarafından rehin alındı. Eş zamanlı olarak Durdu Baba'nın da mekanına saldırı oldu fakat mekan düşmek üzereyken Boz; Fatoş, Arap ve Durdu Baba'yı kurtardı. Süleyman'ı saldırıların arasından kaçırmayı başaran Halef ise, Süleyman'dan kendi gerçeklerini öğrenmek istedi.
 

Ramo dizisi 11. bölüm fragmanı Show TV


Ramo dizisi 10. bölüm yayınlandıktan sonra Ramo dizisi 11. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Ramo dizisi Show TV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Ramo dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Ramo 11. bölüm fragmanı izle, Ramo yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Ramo dizisi her Salı akşamı Show TV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Ramo dizisinin 11. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

RAMO 11. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)