comScore

Ramo 10. bölüm full tek parça izle 17 Mart Salı (Ramo yeni bölüm İZLE)

17 Mart 2020, Salı 23:36
Ramo 10. bölüm full tek parça izle 17 Mart Salı (Ramo yeni bölüm İZLE)

Ramo dizisi 10. bölümü ile 17 Mart 2020 Salı akşamı yayınlandı. Ramo yeni bölüm full tek parça izle ve Ramo son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Ramo dizisi 10. bölüm ile Show TV kanalından yayınlandı. Ramo dizisinin 17 Mart 2020 Salı akşamı ekranlara gelen Ramo son bölümde neler yaşandı? Ramo yeni bölümde Ramo ve Sibel'in aşk dolu sözlerinin dikkat çektiği tanıtımda Fatoş, Boz'a hamile olduğunu haber veriyor. Ramo komisyon kararıyla gece kulüplerine el koyarken aksiyon dolu sahneler heyecanı yükseltiyor. Yavuz'un "Alpay'ı indir, koltuğunu al." sözleri ise dikkat çekiyor. Ramo 10. bölüm izle, Ramo yeni bölüm full tek parça izle ve Ramo son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Ramo dizi 17 Mart Salı izle (Ramo yeni bölümde neler oldu?)


Yavuz'un Alpay'ı bulma ve yok etme görevini Ramo'ya verdiği tanıtımda aksiyon dolu sahneler nefesleri kesiyor. Ramo ve Sibel'in romantik anları dikkat çekerken, "Ah Yalan Dünya" şarkısı izleyenlere duygusal anlar yaşatıyor. Neco, Fatoş'a aşkını itiraf ederken, Fidan Yavuz'u bir kadın ve çocukla görüyor. Ramo'nun arkasından gizlice biri yaklaşırken patlayan silah sesi "Ramo vuruldu mu?" sorusunu akıllara getiriyor.

Fidan, Ramo'yla beraber ailesini ve sevdiklerini kurtaran Yavuz'a minnettardır. Ancak Yavuz'un hiç bilmediği bir yüzünü görecek ve büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaktır.
Ramo, Sibel'e bir teklifle gelir. Yıllardır intikamla yoğrulan aşkları için ilk defa Sibel'e bir çıkış yolu sunmuştur. Sibel büyük bir kararın eşiğindedir. İntikam ve aşk arasında yapacağı bu seçim, ikisinin de geleceğini belirleyecektir.


 

Ramo dizisi son bölüm özet


Ramo zamanla yarışmak zorundadır. Alpay'ın verdiği zehir, Sibel'in giderek kötüleşmesine neden olur. Ramo'nun onu hastaneye yetiştirmek için kritik bir karar alması gerekmektedir.

Son anda kaçmayı başaran Alpay, komisyonla barış yapmak ister. Ramo ise komisyona ve kendisine oyun oynayan Alpay'ın mekanlarına el koyar ve onun peşine düşer. Kaçacak yeri kalmayan Alpay ise kimsenin beklemediği bir hamle yapar. Alpay'ın bu hamlesi Adana'da bütün dengeleri değiştirecektir.

Neco, Fatoş'un boşanma isteğini reddeder. Ancak Fatoş'un kendisiyle ilgili öğrendiği bir gerçek Neco'nun geri adım atmasına neden olur.
 

Ramo dizisi oyuncuları (Ramo hikaye)


Murat Yıldırım
(Ramo)

Esra Bilgiç
(Sibel)

İlker Aksum
(Hasan)

Yiğit Özşener
(Yavuz)

Görkem Sevindik
(Boz)

İdil Fırat
(Fidan)

Cemre Baysel
(Fatoş)

İlhan Şen
(Neco)

Rüzgar Aksoy
(Halef)

İlkay Kayku
(Neslihan)

RAMO 10. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)