comScore

Ramazan Survivor'da elendi, hüngür hüngür ağladı! Ada konseyi o anlar! (Ramazan Kalyoncu kimdir, kaç yaşında)

26 Mart 2018, Pazartesi 23:14

Survivor'da elenen yarışmacı belli oldu. Ramazan, Anıl ve Yağmur eleme adayları arasından adaya veda eden isim kim oldu? Survivor'da kim gitti? Bu soruların cevapları haberimizin devamında. 

FutbolArena - Ramazan Survivor'dan elendi mi? Son dakika! Survivor'da elenen yarışmacı belli oldu. Ada konseyinde kimin elendiği resmen açıklandı. Anıl, Yağmur ve Ramazan arasında yapılan halk oylaması sonucunda Survivor'da adaya veda eden isim belli oldu. 


Survivor elenen yarışmacı son dakika (26 Mart 2018 Pazartesi)


Survivor'da gönüllüler takımında adaya veda eden isim belli oldu. Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda Yağmur, Anıl ve Ramazan Kalyoncu bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybedern Gönüllüler takımında eleme adayları olmuştu. Peki adaya kim veda etti? Halk oylaması sonucunda en az oy alan yarışmacı Ramazan Kalyoncu adaya veda etti. 

RAMAZAN KALYONCU ELENDİKTEN SONRA NELER SÖYLEDİ?
Kısmet değilmiş. Survivor'a her zaman katılmak istedim ve bu yıl oldu. Güçlü bir takımla yarışmak istiyordum. Çok istiyorum ama olmadı. Ailemeden özür diliyorum. Onlar çok inanmıştı bana. Babam ve annemden gerçekten çok özür diliyorum. Anne ve babacığım hakkınızı helal edin. Bu kadar oldu. Takım arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. 


 

Ramazan Kalyoncu kimdir?

 

Survivor Ramazan Kalyoncu kimdir, kaç yaşında? Ramazan Kalyoncu, 8 Nisan 1990 Rize doğumlu. Spor salonlarında vücut geliştiren Ramazan Kalyoncu instagram hesabını da ‘baklavalı' yarı çıplak pozları ile renklendirmiş. Ramazan Kalyoncu aslen Rize Çayeli'nden. Ailesi ile olan bu görüntüsü instagramdaki son paylaşımlarından biri oldu.

Ramazan Kalyoncu'nun geçmişinde futbol, boks, fitness eğitmenliği yer alıyor Pilates, Yoga ve Bokwa dallarıyla da ilgilenen Ramazan Kalyoncu spor salonundan çıkmayan tiplerden.

Ramazan Kalyoncu Best Model Of Turkey yarışmasına da katılmış. Bu yarışmada finale kalan isimlerden olan Ramazan Kalyoncu şansını Idol Of Models yarışmasında da denedi. Ramazan Kalyoncu bu karışmada Türkiye'nin en iyi 3. Erkek Modeli seçildi. Ramazan Kalyoncu'nun özel hayatına dair pek bir bilgi bulunmuyor. Sevgilisi varsa da bunu gizleyen Ramazan Kalyoncu Survivor adasında Göz6 evinden tanıştığı Ecem Karaağaç ile yakın bir ilişkiye sahip.

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.