comScore

Ramazan ne zaman bitiyor? Ramazan bitiş günü? Oruç ne zaman bitecek? Oru hangi gün sona erecek?

28 Mayıs 2018, Pazartesi 11:28
Ramazan ne zaman bitiyor? Ramazan bitiş günü? Oruç ne zaman bitecek? Oru hangi gün sona erecek?

Ramazan ne zaman bitiyor? Oruç ne zaman bitecek? Ramazanın son günü hangi tarihe denk geliyor? Orucun bitiş günü hangisi? Ramazan'ın bitimi ve Ramazan Bayramı ile ilgili tüm sorularınınz haberimizde.

FutbolArena - Milyonlarca vatandaşımız, bin aydan daha hayırlı olan 11 Ayın Sultanı Ramazan'ı büyük bir bereket ile yaşıyor. Ramazan ne zaman bitiyor? Ramazan son orucu hangi güne denk geliyor? Oruç ne zaman bitecek? Ramazanın sonu hangi güne denk geliyor? Bu sorularınızın cevapları haberimizde.


Ramazan ne zaman bitiyor? Oruç ne zaman bitecek?


16 Mayıs Perşembe günü başlayan 11 Ayın Sultanı Ramazan'ın ne zaman biteceği en çok aranan soruların başında geliyor. 16 Mayıs günü başlayan 11 Ayın Sultanı Ramazan 14 Haziran Perşembe günü son bulacak. 13 Haziran günü son sahura kalkacak olan milyonlarca vatandaşımı son ibadet gününü geçirerek ve Ramazan Bayramı başlayacak.

4 GÜNLÜK TATİL
14 Haziran Perşembe günü Ramazan Bayramı Arefsi ile birlikte Ramzan Bayramı sevinci yaşayacak olan vatandaşlarımız toplamda hafta sonu tatilleri ile birlikte 4 gün tatil yapmış olacak.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"