comScore

Rahip Brunson sonrası dolar kaç TL oldu? 1 dolar kaç lira oldu? Dolar 6 lira mı? (Canlı dolar fiyatı)

12 Ekim 2018, Cuma 15:51
Rahip Brunson sonrası dolar kaç TL oldu? 1 dolar kaç lira oldu? Dolar 6 lira mı? (Canlı dolar fiyatı)

Rahip Brunson davasında 3 yıl hapis cezası kararı sonrası dolar fiyatları ne oldu? Dolar ne kadar, dolar fiyatı arttı mı? 1 dolar kaç TL? Rahip Brunson dolar fiyatlarını etkiledi mi? Dolar yükseldi mi? Dolar şu an ne kadar? Dolar canlı takip, canlı dolar takibi gibi aramaların yanıtları burada. 

Rahip Brunson kararı sonrası dolar kaç TL oldu? 1 dolar kaç lira, 1 dolar hesabı kaç türk lirası gibi aramaların yanıtları haberimizde. Rahip Brunson hakkında savcının mütalaasını vermesinin ardından dolar fiyatları arttı mı? Rahip Brunson kararı sonrası dolar ne kadar oldu? Canlı dolar fiyatı, dolar takibi canlı, canlı döviz takibi, canlı dolar kaç TL?
 

Dolar şu anda kaç TL? Dolar fiyatları arttı mı? Dolar 6 TL'yi aştı mı?


Rahip Brunson hakkında savcının mütalaasını vermesinin ardından piyasalarda hareketlilik başladı. Güne 5.84 seviyelerinde başlayan doların savcının kararı sonra 5,90 seviyelerine doğru çıktığı görüldü. Rahip Brunson hakkında 3 yıl kadar hapis cezasının istenmesi ve ev hapsinin kaldırılması için adli kontrol şartının da kaldırılmasının istenmesinden sonra dolar fiyatları arttı mı? 1 dolar bugün 5,85 seviyelerinde işlem görürken Papaz Brunson kararı sonrası şu anda 5,88 seviyelerine çıktı. 

CANLI DOLAR TAKİBİ (DOLAR CANLI TAKİP) TIKLAYIN!
 

Dolar düşer mi? Dolar yükselecek mi? (Dolar ne olacak?


Para Borsa.com'da yer alan Yapı Kredi Yatırımları kısmında dolar fiyatları hakkında bugün yapılan değerlendirme şu şekilde:
"Haftaya zayıf başlayan TL, haber akışı ile güç kazanıyor. Banka kredilerindeki yapılandırma imkanı, açıklanan enflasyon programı, Dolar Endeksi'ndeki geri çekilme arka planı oluşturuyor. İç tarafta dış siyasete dair haber akışının bugün hareket yaratmaya devam etmesini bekliyoruz. Bu anlamda küresel piyasa ikinci planda kalabilir.

Dün belirttiğimiz 5,90 desteğine gerileyen Usd/TL'de haber akışına bağlı önemli hareketlerin görülebileceği bugün, olumlu haber akışı ile 5,70 olumsuz haber akışı ile 6,45 civarına doğru bir trend oluşturabilir. 6,02 ve 6,10 direnç konumunda. 5,80 seviyesi ve kırılması durumunda 5,70 hedef haline gelebilir."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"