comScore

Rahip Brunson için mahkeme kararı açıklandı! Rahip Brunson kimdir, kaç yaşında?

12 Ekim 2018, Cuma 15:43
Rahip Brunson için mahkeme kararı açıklandı! Rahip Brunson kimdir, kaç yaşında?

Rahip Brunson davasında mahkeme kararını verdi. Rahip Brunson serbest kaldı mı, Rahip Brunson neden tutuklu, Rahip Brunson suçu ne gibi merak edilen soruların yanıtları haberimizde. Rahip Brunson için mahkeme 3 yıl 1 ay hapis cezası verdi.

Rahip Brunson için 10 hapis istemi! Rahip Brunson davasında son dakika gelişmesi yaşanıyor. Rahip Brunson davasında savcı mütalaasını verdi. Amerikalı Rahip Brunson hakkında görülen duruşmada 3 yıl kadar hapis cezası çıktı! Rahip Brunson ev hapsi devam edecek mi, Rahip Brunson serbest kaldı mı, Rahip Brunson suçu ne gibi bütün soruların yanıtları haberimizde. 
 

Rahip Brunson serbest mi? Rahip Brunson kaç yıl hapis yatacak? (Rahip Brunson ev hapsi bitti mi?)


İzmir'de bu sabah başlayan Amerikalı Rahip Brunson davasında savcı mütalaasını verdi. Rahip Brunson için adli kontrol şartlarının kaldırılması istendi. Savcının mütalaası sonrası Rahip Brunson için örgüte üye olmaktan 10 yıla kadar hapis cezası istendi. Mahkemenin sonuç kararında ise Rahip Brunson'a 3 yıl 1 ay ceza verildi. 21 aydır tutuklu olan Rahip Brunson için bu ceza serbest kaldığı anlamına geliyor. Brunson'un aldığı ceza, hapiste yattığı süreye sayılacak ve tahlike edilecek. Brunson için yurt dışı çıkış yasağı da kaldırıldı.
 

Rahip Brunson kimdir? Rahip Brunson evli mi? Rahip Brunson kaç yaşında? Rahip Brunson'un çocukları var mı?


Amerikalı Rahip Brunson, 50 yaşında ve Kuzey Karolina doğumludur. Rahip Brunson, 7 çocuğu bulunan Evanjelik bir misyoner ailenin en büyük çocuğudur. Ailesindeki ilk papaz kendisi değil, akrabalarından birçoğu da misyoner. Rahip Brunson, Hristiyan Üniversitesi olan Wheaton Koleji'nden mezun olmuştur. Rahip Brunson'ın ayrıca doktorası da var. Rahip Brunson'ın eşi Norine de 50 yaşında ve bir misyonerdir. 1987 yılında eşiyle evlenen Rahip Brunson'ın biri kız 3 çocuğu var.

RAHİP BRUNSON SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.