comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Quaresma'nın aklını Çin kulüpleriyle bulandırıyorlar

08 Ocak 2017, Pazar 16:25
Quaresma'nın aklını Çin kulüpleriyle bulandırıyorlar

Beşiktaş'ta sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Ricardo Quaresma'nın takımda kalıp kalmayacağı konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ta sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Ricardo Quaresma'nın kalıp kalmayacağı merak konusu olurken, siyah beyazlı yönetimde geçtiğimiz haftalarda Metin Albayrak Portekizli yıldızın kalmasını istediklerini ve kendisine yeni sözleşme önerdiklerini söylemişti. 
 

Quaresma'nın Beşiktaş'ta sözleşme bitiş tarihi


Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma'nın kulüpteki geleceği konusunda menajerler işleri kızıştırmaya devam ediyor. Öncelikli tercihinin Beşiktaş ve burada olmaktan mutlu olduğu öğrenilen Quaresma'nın aklını menajerleri karıştırıyor. 

Çin kulüpleriyle görüşen ve Portekizli yıldızın buraya gitmesini isteyen menajerler komisyondan kazanç elde etmeyi planlarken, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Ricardo Quaresma'nın yakın çevresine de Beşiktaş'ta kalmak istediğini söylediği öğrenildi. 
Öte yandan Beşiktaş kulübü de sürekli olarak Quaresma'nın takımda kalmalarını istediğini vurgularken, Metin Albayrak Portekizli yıldıza yeni bir sözleşme önerdiklerini ifade etti. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)