comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Pylyp Budkivsky'den Beşiktaş'tan transfer teklifi aldın mı sorusuna yanıt

10 Ocak 2017, Salı 22:11
Pylyp Budkivsky'den Beşiktaş'tan transfer teklifi aldın mı sorusuna yanıt

Beşiktaş'a transfer olacağı iddia edilen Pylyp Budkivsky, geleceği hakkında Ukrayna basınına açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Ara transfer döneminde Beşiktaş'a geleceği iddia edilen Pylyp Budkivsky, Ukrayna basınına transferde geleceği hakkında konuştu. 


Pylyp Budkivsky Beşiktaş'a mı geliyor?


Ukraynalı forvet ülke basınına yaptığı açıklamalarda geleceğiyle ilgili konuştu. Pylyp Budkivsky, Anzhi'deki sözleşmem sezon sonuna kadar geçerli. Bonservisim ise Shakhtar'da. Eğer bazı değişiklikler olursa ve Anzhi'deki sözleşmem devam etmezse kulüplerin kararına bağlı olacak. Ben kendimi hazırlıyorum şu anda. Dinlendim ve kuvvet topladım."

"BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF ALDIN MI?"
"Eğer böyle bir teklif varsa her şeyden önce menajerim ve kulübüm Shakhtar bilir. Benim bilgim yok. Bu konu hakkında konuşmayacağım.

Pylyp Budkivsky kimdir?


1.96 boyunda ve 24 yaşında olan Ukrayanlı forvet Budkivsky sezon başında Shakhtar Donetsk'ten, Rusya Premier Lig takımlarından Anzhi'ye kiralandı. Anzhi'de 19 resmi maçta forma giyen Ukrayanlı forvet 5 gol attı, 2 asist yaptı. Kulübün ekonomik krize girmesi el değiştirmesinin ardından sözleşmesini fesheden Budkivsky'nin bonservisi halen Shakhtar Donetsk'te olmasına rağmen Ukraynalı forvet şu anda boşta. 


FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)