comScore

PSG taraftarlarından maçta Messi'ye protesto!

14 Mayıs 2023, Pazar 04:21
PSG taraftarlarından maçta Messi'ye protesto!

PSG taraftarları Ajaccio maçı öncesinde ismi anons edilirken ve ilk yarıda top ayağına gelince Messi'yi protesto etti. 

FutbolAarena Dış Haberler - PSG, Fransa 1. Ligi'nde sahasında Ajaccio'yu 5-0 mağlup etti.

PSG'nin 5-0 kazandığı Ajaccio maçında ev sahibi takımın taraftarları müsabaka öncesi ve sırasında Messi'ye tepki gösterdi. Maç başlamadan önce kadrolar açıklanırken stadyumda Messi'nin ismi anons edildiği sırada tribünlerin bir kısmı ıslıklayarak protesto etti. 
PROTESTO İLK YARIDA DA YAŞANDI

PSG taraftarları özellikle maçın ilk yarısında son dönemde kulüp yönetimine ve bazı futbolculara olan tepkilerinden dolayı takıma tezahürat yapmadı. Maçın ilk yarısında ayağına top geldiği sırada Messi'yi ise ıslıkladılar. Tribünlerin bir bölümü ise destek verdi. 

PSG'nin üst üste golleri bulmasının ardından tribünlerdeki protesto sesleri azaldı. 

Hatırlanacağı üzere PSG taraftarları geçtiğimiz hafta Messi'nin izinsiz Suudi Arabistan'a gitmesi nedeniyle yıldız futbolcuyu ve kulüp yönetimini protesto etmişti. Messi ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada takım arkadaşlarından özür dileyerek, "Daha önce olduğu gibi maçtan sonra 1 gün izinli olduğumuzu düşündüm. Bu sebeple Suudi Arabistan gezisini organize ettim ve iptal edemedim. Daha önce iptal etmişliğim oldu. Takım arkadaşlarımdan özür diliyorum. Kulübün benimle ilgili kararını bekliyorum." ifadelerini kullanmıştı. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!