comScore

Bursaspor Bursaspor

Prosinecki'den Bursaspor transfer açıklaması

23 Ocak 2017, Pazartesi 23:21
Prosinecki'den Bursaspor transfer açıklaması

Bursaspor'un teknik direktörlük için görüştüğü Prosinecki yeşil beyazlılar hakkında konuştu. 

FutbolArena - Hamza Hamzaoğlu ile yollarını ayıran Bursaspor'da ikinci başkan Ali Ademoğlu ve başkan Ali Ay, Prosinecki ile görüştüklerini açıkladıktan sonra Hırvat teknik adam ve Azerbaycan Futbol Federasyonu'ndan açıklama geldi. 
 

Prosinecki'den Bursaspor açıklaması


Azeri basına konuşan Prosinecki, "Bursaspor'un teklifine saygı duydum. Bursasporlu yetkililere Azerbaycan Milli Takımı ile sözleşmem olduğunu söyledim. Şu anda görevimden ayrılıp başka bir kulübe gitmem doğru bir davranış olmaz"" ifadelerini kullandı. 

Azerbaycan Futbol Federasyonu Basın ve Halkla İlişkiler Departmanı Başkanı Mikail Nerimanoğlu ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Prosinecki'nin bizimle sözleşmesi var. Sözleşmenin şartlarına uymalı" dedi.
"PROSINECKI EN YAKIN İSİM VE BU AKŞAM..."

Bursaspor ikinci başkanı Ali Ademoğlu Radyospor'a yaptığı açıklamada yeni teknik direktör arayışları hakkında bilgi verdi. Ademoğlu, "Bursaspor önemli bir camia. Şampiyon takım. Her sporcu, her teknik adam bizimle çalışmak ister. Samet hoca, Mutlu hoca. Mustafa Denizli gibi önemli insanlarla görüşmeler yapıldı. Bu görüşmeler yapılıp ediliyor. Eğer uzlaşma yapılırsa teknik direktörümüz belli oluyor. En yakın isim de Azerbaycan milli takımını çalıştıran Prosinecki." ifadelerini kullandı. 


 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)