comScore

Porto Porto

Sergio Conceicao: 'Galatasaray galibiyetini Aboubakar'a armağan edeceğiz'

02 Ekim 2018, Salı 16:50
Sergio Conceicao: 'Galatasaray galibiyetini Aboubakar'a armağan edeceğiz'

Porto Teknik Direktörü Sergio Conceicao: "Galatasaray galibiyetini Aboubakar'a armağan edeceğiz" derken önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Porto Teknik Direktörü Sergio Conceicao, Galatasaray maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu.


Sergio Conceicao'nun Galatasaray açıklaması


"Biz Porto'yuz ve grup liderine karşı galibiyet için maça çıkacağız" diyen Conceicao, grubun çok dengeli olduğunu ve bu maçta alınacak galibiyetin büyük önem arzettiğini ifade etti.

Aboubakar sakatlığı hakkında da konuşan başarılı teknik adam, takımın yıldız isminin büyük bir kayıp olduğu iddialarına katılmadığını söyledi ve Aboubakar'ın yokluğunda Tiquinho Soares'in de önemli bir futbolcu olduğunu belirtti. 
"Değiştirme şansımız olmayan şeylerin arkasından ağlayamayız, benim bütün oyuncularım değerlidir" diyen Conceicao, "Ben bir koç olarak böyle durumlara çözüm üretmek zorundayım. Bunun için para alıyorum, işimiz bu" şeklinde konuştu. 

"ABOUBAKAR'I KORKUTTUK"

Tondela maçında diz çapraz bağlarından sakatlanan ve uzun süre sahalardan uzak kalacak olan Aboubakar hakkında da konuşan Conceicao, "Geçen gece onu tüm takım ziyaret ettik. Dr. Noronha'yı aradım, güvenlik görevlisi benim için kapıyı açtı. Aboubakar uyuyordu. Odaya girdiğimizde biraz korktu. (Gülüyor) İşte bu, şaka yapmıyorum. Galatasaray'a karşı zafer Aboubakar'a adanmış olacak" dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!