comScore

Porto Porto

Porto'nun hocasından Aboubakar'a gönderme

16 Eylül 2017, Cumartesi 15:31
Porto'nun hocasından Aboubakar'a gönderme

Porto'nun Beşiktaş'a mağlup olduğu karşılaşma sonrasında Aboubakar'ın soyunma odasındaki görüntülerine Sergio Conceiçao'dan yanıt geldi.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda Porto'yu 3-1 mağlup ederek önemli bir galibiyete imza atmıştı. Karşılaşma sonrasında Vincent Aboubakar, Beşiktaş soyunma odasına giderek eski takım arkadaşlarıyla hasret giderdi. Burada Aboubakar'ın sosyal medyaya düşen videosu tartışma yarattı.
 

Sergio Conceiçao'dan Aboubakar videosuna eleştiri


Porto Teknik Direktörü Sergio Conceiçao, Aboubakar'ın Beşiktaş soyunma odasındaki güldüğü görüntüler hakkında şunları söyledi:

"Ben kaybettiğimde çocuklarıma karşı bile gülemiyorum. Aboubakar'ın görüntüsü elbette hoşuma gitmedi. Fakat yapacak bir şey yok, devam etmek zorundayız. Bunu masum bir hareket olarak görmeliyiz. Böyle bir şey yaşanmamış gibi davranacağız."
Ryan Babel, Aboubakar hakkında ortaya atılan iddialara kendisine ait sosyla medya hesabından açıklık getirdi:

"BÖYLE DÜŞÜNMEK APTALCA"

"Porto maçı sonrası soyunma odasında Aboubakar ile ilgili bir yanlış anlaşılma oldu. Bu konuya açıklık getirmek istiyorum. Aboubakar benim arkadaşım, kardeşim, eski takım arkadaşım. Maçtan sonra soyunma odasına geldi ve bizleri ziyaret etti. Beraber hasret giderdik. Onunla gerçekten güzel anılarımız oldu. Sadece ben değil, diğer takım arkadaşlarım da Aboubakar ile hasret giderdi. Ben de bir paylaşım yaptım. Aboubakar bizi gördüğü için mutluydu ve o yüzden gülüyordu. Başka bir sebebi yok. Aboubakar'ın Porto'nun aldığı mağlubiyete gülmesini düşünmek kesinlikle aptalca."

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!