comScore

Portekiz - Mısır canlı ve şifresiz izle (Saat kaçta, hangi kanalda?)

23 Mart 2018, Cuma 12:12
Portekiz - Mısır canlı ve şifresiz izle (Saat kaçta, hangi kanalda?)

Portekiz - Mısır hazırlık maçında karşılaşacak. Portekiz - Mısır maçı saat kaçta hangi kanalda ve Portekiz - Mısır maçını canlı, şifresiz veren kanaların listesine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

Portekiz - Mısır şifresiz izle! 2018 Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Portekiz - Mısır ile sahasında karşı karşıya gelecek. Portekiz Mısır  maçını izlemek isteyen futbolseverler için tüm detayları bir araya getirdik. Portekiz - Mısır canlı izle seçeneği var mı? Portekiz - Mısır  maçını şifresiz izlemenin yolları var mı? Tüm soruların yanıtları haberimizde.
 

Portekiz - Mısır maçı öncesi son haberler


Portekiz, Dünya Kupası Elemeleri'nde B Grubu'nda mücadele etti ve oynadığı 10 maçın 9'unu kazanarak lider olarak finallere katılma hakkı elde etti. Mısır ise Afrika Elemeleri'nde E Grubunda 6 maçta topladığı 13 puanla lider oldu ve Rusya vizesi aldı. Portekiz ile Mısır Dünya Kupası öncesi son hazırlıklarını yapacak.


 

Portekiz ile Mısır arasında oynanan maçlar


Portekiz ile Mısır arasında oynanan son 10 maçta ortaya çıkan sonuçlar:
03/06/28    OLMP    Mısır    2 - 1    Portekiz    (1 - 0)
17/08/05    HAZ    Portekiz    2 - 0    Mısır    (0 - 0)
 

Portekiz - Mısır maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Portekiz - Mısır şifresiz mi?


2018 Dünya Kupası öncesi son hazırlıklarını yapan Portekiz, Mısır ile karşılaşacak. Portekiz - Mısır maçı 23 Mart Cuma günü saat 22.45'te başlayacak. Portekiz - Mısır maçını Tivibuspor 2'den izleyebilirsiniz. Bu karşılaşmayı ayrıca çeşitli uydu alıcıları sayesinde şifresiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.