comScore

Polis, Atatürk Havaalanındaki terör saldırısı sırasında Brezilyalı kaleciyi terörist sandı

30 Haziran 2016, Perşembe 01:32
Polis, Atatürk Havaalanındaki terör saldırısı sırasında Brezilyalı kaleciyi terörist sandı

İstanbul Atatürk Havaalanında yaşanan terör saldırısında ilginç bir an yaşandı. Polis, eski Gremio'lu kaleciyi terörist sandı. 

FutbolArena Dış Haberler - İstanbul Atatürk Havaalanında yaşanan ve 41 insanın hayatını kaybettiği terör saldırısında ilginç bir an yaşandı. Gremio'nun eski kalecisi de olay sırasında Atatürk Havaalanındaydı ve polis, Brezilyalı kaleciyi terörist sandı. 
 

Gremio'nun eski kalecisi Andrey Nazario, terör saldırısı sırasında Atatürk Havaalanındaydı


28 Haziran 2016 Salı akşamı İstanbul Atatürk Havaalanında yaşanan terör saldırısı sırasında Brezilyalı kaleci Andrey Nazario da oradaydı. Yaşadığı korku dolu anları Brezilya basınına anlatan Gremio'nun eski kalecisi, "Ben lobideydim. İnsanlar yanımdan ağlayarak koşmaya başladı. Ne olduğunu anlamadım. Yerde çok fazla kan gördüm" dedi. 

"POLİS KAFAMA SİLAH DOĞRULTTU"
Gremio'nun eski kalecisi Andrey Nazario, yaşadığı korku dolu anların ardından Polisin kafasına silah doğrulttuğunu söylerken, "Sırt çantamın ağzı çıktı ve öylece şaşırmış kalmıştım. Polis kafama silah doğrulttu. Şüpheli bir şeyler buldular. Ben Brezilyalıyım dedim. Çantamı boşalttılar, soruşturdular ve daha sonra gitmeme izin verdiler. Tabi bunların hepsi güvenlik için yapılması gereken şeylerdi" ifadelerini kullandı. 


 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.