comScore

Galatasaray Galatasaray

Podolski'nin Çin'e transferini resmen açıkladı

03 Ocak 2017, Salı 21:23
Podolski'nin Çin'e transferini resmen açıkladı

Galatasaray'da Podolski takımdan ayrılıyor mu? Podolski'nin Çin'e transferiyle ilgili çarpıcı bir açıklama geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Brezilya Serie A takımlarından Flamengo'nun sportif direktörü Rodrigo Caetano, Podolski'nin kendileriyle anılması üzerine sansasyonel bir açıklama yaptı.


"Podolski Çin'e transfer oldu"


Flamengo kulübünün sportif direktörü Rodrigo Caetano ülke basınına Podolski ile alakalı yaptığı açıklamalarda çok çarpıcı ifadeler kullandı. Caetano, "Podolski'nin Çin'e transfer tamamlandı. Resmi açıklama için bekletiliyor." ifadelerini kullandı. 

"HİÇBİR KULÜP BU FİYATI KARŞILAYAMAZ."
Flamengo kulübünün başkan yardımcısı Flavio Godinho ise "7 milyon euro bonservis bedeli bizim için çok yüksek. Siz ortadaki rakamları gördünüz mü? Hiçbir Brezilya kulübü bu rakamları karşılayabilecek durumda değil." ifadelerini kullandı. 

"KADROMUZ ŞU ANDA YETERLİ."

Öte yandan Podolski'nin Flamengo formalı fotoğraflarını sosyal medyada sıkça paylaştığı hatırlatılan yönetici, "Bir teklif yapmak için önce kim uygun ona bakarız. Birçok oyuncu Flamengıo'ya sempati duyuyor. Bazıları maalesef bizim ulaşabileceğimiz yerin dışında. Zamanlar bu bariyerler aşılacaktır, ancak kadromuz şu anda yeterli" ifadelerini kullandı. DURSUN ÖZBEK ÇİN PAZARINI BEKLİYORUZ DEMİŞTİ

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ise geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada, "Çin pazarının açılmasını bekliyoruz. Podolski ve Sneijder için Çin'den gelecek yüksek teklifleri değerlendirebiliriz." diye konuşmuştu. 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)