comScore

FutbolArena TV

Podolski, Albayrak'a dert yandı: 'Üzgünüm'

17 Mayıs 2017, Çarşamba 00:51

FutbolArena Özel - Galatasaray kulübü eski başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak'ı ziyaret eden Lukas Podolski içini döktü. Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Lukas Podolski, Abdürrahim Albayrak'a ne dedi?


Sarı kırmızılı eski yöneticiyi ofisinde ziyaret eden Lukas Podolski, Albayrak'a, "Galatasaray'dan ayrılacağım için aslında üzgünüm. Çünkü İstanbul'u, Türk insanını ve Galatasaray'ı çok seviyorum. Aslında 2014-2015 sezonu devre arasında, transferimden 6 ay önce sizin teklif yaptığınız dönemde gelip o şampiyonluk sevincini yaşamak isterdim" dedi.

Duygun Yarsuvat başkanlığında görev yapan Abdürrahim Albayrak Lukas Podolski'yi o dönemde transfer etmeyi çok istemiş ve resmi girişimlerde de bulunulmuştu.

Hamza Hamzaoğlu'ndan Galatasaray yorumu


Öte yandan Galatasaray bu hafta sahasında Osmanlıspor'u konuk edecek. Osmanlıspor'u Galatasaray'ın eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu çalıştırıyor.

Haftanın açılış maçında Galatasaray'a konuk olacaklarını hatırlatan Hamzaoğlu, "Ona göre planlarımızı yapıyoruz. İnşallah, orada da güzel, keyifli bir maç oynarız. Amacımız, oyunu güzelleştirip iyi bir futbolla izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmak. İnşallah, bunda da başarılı oluruz." ifadelerini kullandı.

Hamzaoğlu, daha önce Galatasaray'da görev yaptığının hatırlatılması üzerine, "Galatasaray'da zamanında büyük bir gururla çalıştık. Allah'a şükürler olsun, kısa sürede iyi başarılar yakaladık. Allah bize nasip etti ama geride kaldı. Şimdi Osmanlıspor ile çıkacağız." şeklinde konuştu. 

Osmanlısporlu futbolcular Ndiaye ve Musa Çağıran'la ilgili transfer haberleri konusunda Hamzaoğlu, "Şu an açık söylemek gerekirse, gidecek oyuncuları düşünmüyoruz. Çünkü 3 maçımız var ona odaklanmış durumdayız. Yönetimimiz, sezon sonunda ciddi bir şekilde gelen teklifleri değerlendirip bizlerle paylaşır. Ondan sonra da kararımızı hep birlikte veririz." değerlendirmesini yaptı. 

TAKTİK ÇALIŞTILAR

Hamzaoğlu yönetiminde Batıkent Tesisleri'de yapılan antrenman 1,5 saat sürdü.

Antrenmana ısınma hareketleriyle başlayan futbolcular, 8'e 3 top kapma oyunun ardından taktik çalışma yaptı. 

Tedavisine devam edilen savunma oyuncusu Aykut Demir, idmanda yer almadı.

Galatasaray Videoları