comScore

Pendikspor'un hocası Sinan Yücer Altınordu maçındaki örnek hareketi hakkında konuştu

26 Eylül 2018, Çarşamba 20:28
Pendikspor'un hocası Sinan Yücer Altınordu maçındaki örnek hareketi hakkında konuştu

Altınordu maçında rakibin maça zorunlu olarak 10 kişi devam etmesinden dolayı bir futbolcusunu çıkaran Pendikspor'un teknik direktörü Sinan Yücer konuştu. 

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası'nda Pendikspor ile Altınordu arasında oynanan maçta rakibinin oyuncu değişikliği hakkı dolması nedeniyle sahada 10 kişi devam etmesi sonucu, bir futbolcusunu çıkaran Pendikspor Teknik Direktörü Sinan Yücer, örnek bir hareket sergiledi. 

Sinan Yücer, Lig Radyo'ya konuştu ve şu açıklamaları yaptı:
"O AN BUNUN DOĞRU OLDUĞUNA KARAR VERDİM"

Rakip takımın oyuncusu sakatlandı. Sahaya ambulans girdi. Rakibimiz 10 kişi kalınca ve oyuncu değiştirme hakları dolunca bizim de 10 kişi devam etme gerektiğimize karar verdim. 10'a 10 devam ettik. Bugün kazanırız, yarın kaybedebiliriz. Önemli olan iyi futbol oynayıp genç oyuncuları kazandırmaktır. Biz kulüp olarak Fair play konusunda çalışmalar yapıyor. 

"ALTINORDU CEPHESİ TEŞEKKÜR ETTİ"

Altınordu cephesi bize teşekkür etti. İnanıyorum ki, rakibimiz de aynı davranışı sergilerdi. Gayet keyifli bir maç oldu. Altınordu'ya da Türk futboluna yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Biz de Altınordu gibi genç oyuncuları Türk futboluna kazandırmak isteyen bir takımız. 

Türkiye Kupası Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!