comScore

Pelin Karahan bu hafta futbol maçındaydı

07 Mart 2018, Çarşamba 20:49

Ünlü oyuncu Pelin Karahan bu hafta eşi Bedri Güntay ile birlikte futbol maçını izlemeye gittiler. 

FutbolArena - Ünlü ve başarılı oyuncu Pelin Karahan bu hafta futbol müsabakasındaydı. Kavak Yelleri dizisiyle parlayan ve sonrasında Muhteşem Yüzyıl başta olmak üzere birçok önemli projede yer alan Pelih Karahan bu hafta eşi Bedri Güntay ile birlikte futbol maçına gitti. 

Pelin Karahan eşi Bedri Güntay ile birlikte bu hafta Süper Amatör Lig'de Kavacıkspor ile Vefaspor arasında oynanan karşılaşmayı izlemek üzere Çilekli Stadı'na gitti. Yerel Futbol'un haberine göre, Pelin Karahan'ın eşi Bedri Güntay aynı zamanda Kavacıkspor yönetim kurulu üyesi olarak görev yapıyor. 
 

Pelin Karahan kimdir?


Pelin Karahan, 2007 – 2011 yılları arasında "Kavak Yelleri" adlı dizide İbrahim Kendirci,Dağhan Külegeç, Aslı Enver, Sarp Apak ile birlikte başrolde oynadı.
2011 yılında Medya ve Sanat Ödüllerinden, Kavak Yelleri dizisindeki rolü için “En Başarılı Bayan Dizi Oyuncusu” ödülünü kazanmıştır.
Pelin Karahan, 23 Ekim 2011 tarihinde pilates eğitmeni Erdinç Bekiroglu ile Barcelona'da evlendi. 19 Kasım 2013 tarihinde boşandı.
24 Haziran 2014 tarihinde iş adamı Bedri Güntay ile Adile Sultan Sarayı'nda evlendi. 27 Aralık 2014 tarihinde Ali Demir adında bir oğlu oldu.
Pelin Karahan, 2012 yılında da “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Mihrimah Sultan karakterini hayat veren Pelin Karahan, en son Yeter dizisinde Aylin karakterini canlandırdı.
Türkiye Alt Ligler Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.