comScore

Peaky Blinders 5. sezon ne zaman yayınlanacak? (Peaky Blinders konusu ne?)

06 Mart 2019, Çarşamba 13:09
Peaky Blinders 5. sezon ne zaman yayınlanacak? (Peaky Blinders konusu ne?)

Peaky Blinders 5. sezon ne zaman yayınlanacak, Peaky Blinders konusu ne? Ülkemizde büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Peaky Blinders'ın 5. sezonu büyük merak ile bekleniyor. Peaky Blinders'ın yeni bölümünün ne zaman yayınlayacağı sorusunun yanıtı ise haberimizde.

Ekranların sevilen dizisi Peaky Blinders'ın 5. sezon büyük bir heyecan ile bekleniyor. İlk 4 sezonunda büyük ilgi çeken ve milyonlarca izleyici kitlesine sahip olan Peaky Blinders'ın 5. sezon çekimleri devam ediyor. Peaky Blinders dizisini yayınlayan BBC Two kanalı dizinin 5. sezonundan görseller paylaşmaya ve Peaky Blinders hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. En iyi drama dizisi dalında BAFTA Televizyon ödülü sahibi olan Peaky Blinders'ın 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Tommy Shelby karakteri ile gönüllerde taht kuran Cillian Murphy'nin baş rolünü üstlendiği Peaky Blinders'ın 5. sezonu hakkında yapılan açıklamalar haberimizde.


Peaky Blinders konusu ne? (Peaky Blinders İMBD)


Birinci Dünya Savaşı sonrasında Birmingham, İngiltere'de faliyet gösteren bir çeteyi konu alan Peaky Bilinders dizisi ülkemizde oldukça popüler olmuş durumda. Suç ve drama konulu televizyon dizisi olan  Peaky Blinders'ın senaryosunu Steven Knight yapımcılığını ise Caryn Mandabach ve Tiger Aspect üstlenmiş durumda.

BBC Two kanalında yayınlanan ve ilk 4 sezonu itibari ile milyonlarca izleyici kitlesine sahip olan ülkemizde de oldukça popüler olan dizinin 5. sezonu büyük bir meraklılık ile bekleniyor.


Peaky Blinders 5. sezon ne zaman başlayacak?


BBC Two kanalının yayınladığı Peaky Blinders dizisinin 5. sezonu ile ilgili görseller gelmeye devam ediyor. Ülkemizde Netfilix üzerinden izlenebilen Peaky Blinders'ın 5. sezonunun Eylül ayında gösterime gireceği konuşuluyor. Öte yandan Peaky Blinders'ı internet üzerinden ücretsiz şekilde izlemek isteyen Peaky Blinders hayranları arama moturu Google'a Peaky Blinders full izle, Peaky Blinders alt yazılı izle, Peaky Blinders hd izle, Peaky Blinders dizimag, Peaky Blinders ekşi sözlük, Peaky Blinders tüm sezonları izle şeklinde aramalar gerçekleştiriyor.

Peaky Blinders oyuncuları kimler? Peaky Blinders oyuncu isimleri


Tommy Shelby - Cillian Murphy

Aunt Polly - Helen McCroru

Arthur Shelby - Paul Anderson 

Sophie Rundle - Ada Shelby

Ned Dennehy - Charlia Strong

Joe Cole - John Shelby


Peaky Blinders | Netflix izlemek için tıklayınMert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"