comScore

Payitaht Abdülhamid son bölüm tek parça full izle 8 Mart (Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı İZLE)

09 Mart 2019, Cumartesi 01:21
Payitaht Abdülhamid son bölüm tek parça full izle 8 Mart (Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı İZLE)

TRT 1'de Payitaht Abdülhamid 77. bölümü ile ekranlara geldi. Payitaht Abdülhamid yeni bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm ve Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

TRT 1'in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid 77. bölümü ile yayınlandı. Payitaht Abdülhamid son bölümde neler yaşandı? Payitaht Abdülhamid yeni bölüm izlemek isteyenler ve Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Payitaht Abdülhamid dizisinin 77. Bölümünde Abdülhamid, Tahsin Paşa'nın kaçtığını öğrenince yıkılır. Jön Türkler, Ermeni çetelerinin desteğini almak için zindandaki Avenis'i kurtarmaya çalışmaktadır. Halil Halid, nihayet Jorris'i ele geçirmeyi başarır. Zeynep, Şivenaz'ın tertibiyle kardeşinin ölüm emrini veren kişinin Halil Halid olduğunu düşünür ve Halil Halid'le ilişkisini keser. Bidar, Seniha ve Şivenaz arasındaki büyük gerginliğin farkındadır ve olayı çözmek üzere harekete geçer.
 

Payitaht Abdülhamid son bölümde neler oldu? Payitaht Abdülhamid 77. bölüm izle


Abdülhamid Tahsin Paşa'yı karşısında beklerken kaçtığını öğrenince yıkılır. Ahmet Paşa onu bulmak için seferber olur, şehrin altını üstüne getirir. Abdülhamid görünenin ardındakini, Tahsin Paşa'nın ihanetinin sırrını bulmaya çalışırken Tahsin Paşa'nın devletin sırlarını ifşa ettiği haberi gelir.  Bu sırada Jön Türkler Ermeni çetelerinin desteğini almak için zindandaki Avenis'I kurtarmaya çalışmaktadır. Avenis'in karşılığında Tahsin Paşa teslim edilecektir. Abdülhamid kararını verir. Ahmet Paşa'nın silahı takas sırasında haine çevrilir.
 
Halil Halid nihayet Jorris'i ele geçirmeyi başarır. Ama Jorris onu köşeye sıkıştırır. İstediği eroini payitahta sokabilmek için kalleş bir plan yapmıştır. Halil Halid ya Jorris' e hak ettiği cezayı verip onlarca masumun ölmesine seyirci kalacak, ya da Jorris'i bırakıp tonlarca eroinin payitahta girmesine izin verecektir.

Zeynep Şivenaz'ın tertibiyle kardeşinin ölüm emrini veren kişinin Halil Halid olduğunu düşünür ve Halil Halid'le ilişkisini keser. Naime ise kendisi hakkında yazı yazan muhalif gazeteciye ders vermek için bir oyun oynarken, bu oyunun hayatını değiştireceğinden habersizdir.
 
Bidar, Seniha ve Şivenaz arasındaki büyük gerginliğin farkındadır ve olayı çözmek üzere harekete geçer. Seniha Bidar'a Şivenaz hakkındaki gerçeği söyleyecek mi? Halil Halid içine düştüğü ikilimi nasıl çözecek? Abdülhamid yüreğindeki acıya rağmen, Tahsin Paşa hakkında nasıl bir hüküm verecek?

 

Payitaht Abdülhamid dizisi oyuncuları


Başrollerini Bülent İnal, Özlem Conker(Bidar Kadın Sultan), Hakan Boyav (Mahmud Paşa), Selen Öztürk (Seniha Sultan), Saygın Soysal (Theodor Herzl), Ezgi Eyüboğlu (Ahsen), Can Sipahi (Şehzade Abdülkadir), Bahadır Yenişehirlioğlu (Tahsin Paşa), Gözde Kaya (Hatice Sultan), Duygu Gürcan (Naime Sultan), Eren Hacısalihoğlu (Kemalettin Paşa), Ali Nuri Türkoğlu (Emanuel Karaso), Kaan Turgut (Sabahattin), Elif Özkul (Fehime Sultan), İbrahim Kendirci (Yusuf), Aydın Sigalı (Osman Paşa), Fatih Sevdi (İzzet Paşa), Zeynep Ozan (Zülfet Kalfa)'ın paylaştığı Payitaht Abdülhamid'e ikinci sezon ile yeni isimler dâhil olacak.
 

Payitaht Abdülhamid 78. bölüm fragmanı çıktı mı? Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı


Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Payitaht Abdülhamid 78. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Payitaht Abdülhamid 78. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Payitaht Abdülhamiddizisinin yeni bölüm fragmanı Youtube kanalından yayınlandı. Payitaht Abdülhamid 78. bölüm 2. fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"