comScore

Payitaht Abdülhamid son bölüm tek parça full izle 22 Şubat (Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı İZLE)

22 Şubat 2019, Cuma 23:42
Payitaht Abdülhamid son bölüm tek parça full izle 22 Şubat (Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı İZLE)

TRT 1'de Payitaht Abdülhamid 75. bölümü ile ekranlara geldi. Payitaht Abdülhamid yeni bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm ve Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

TRT 1'in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid 75. bölümü ile yayınlandı. Payitaht Abdülhamid son bölümde neler yaşandı? Payitaht Abdülhamid yeni bölüm izlemek isteyenler ve Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Abdülhamid, Payitaht'ı korumak için savaş verirken hareminde kopan fırtınalardan habersizdir. Devleti ayakta tutan sütunlardan biri Hanedan-ı Osmanlı'dır. Hareme mazisinin intikamını almak için giren Firuze, düşmana Osmanlı Ailesine karşı açtığı savaşta yardım edecektir. Büyüleyici güzellikteki bu genç kadın, Bidar ve Seniha Sultan arasında bütün dengelerin yeniden alt üst olmasına neden olacaktır.
 

Payitaht Abdülhamid son bölümde neler oldu?


Abdülhamid'in muhalifleri ile güçlerini birleştiren Sabahattin, arkasına Rothshild ve Jön Türkleri alarak Abdülhamid'i kışkırtmaya başlar. Görev dağılımları yapılır. Halil Halid sonunda Camgöz'ün intikamını elde eder. Joris, Abdülhamid'i devirmek için Ozanyan ve Garo'yu yanına alarak operasyon başlatır. Seniha Payitaht'a veda eder. Zeynep de ölme tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Rotschild ve Abdülhamid dönüm noktası yaşar.


 

Payitaht Abdülhamid 75. bölümde neler yaşandı?


Abdülhamid korkulan tarafını Vembery'e göstermeye başlar. Rothshild'in seçtiği veliaht şaşkınlık yaratır. Abdülhamid, Jön Türkler ve paşalar arasında bağlantıyı kurarak harekete geçer. Sarayı artık tehlikeli günler beklemektedir. Göreve çağrılan Ahmet Celalettin Paşa, ihanet eden paşanın peşine düşer. Ulaştığı kişi Abdülhamid'in büyük üzüntü yaşamasına neden olur. Abdülhamid'e ihanet eden paşa ve Şivenaz hakkındaki gerçekler yeni bölümün ana konuları olur.
PAYİTAHT ABDÜLHAMİT 75. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

Payitaht Abdülhamid dizi oyuncuları

​​​​​​​
Payitaht Abdülhamid dizisinin kadrosunda Bülent İnal, Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Selen Öztürk, Hakan Boyav, Can Sipahi, İlker Kızmaz, Kaan Turgut, Duygu Gürcan, Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Güven Kıraç, Hakan Yufkacıgil, Başak Daşman, Suavi Eren, Berke Üzrek ve Alay Cihan gibi oyuncular yer alıyor.
 

Payitaht Abdülhamid 76. bölüm fragmanı çıktı mı? Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı


Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Payitaht Abdülhamid dizisinin 76. bölüm fragmanını merak eden dizi tutkunlarının aramaları sonuçsuz kaldı. Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor. Nefes kesen final sahnesiyle izleyecilerini heyecanlandıran Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölüm fragmanını yakın zamanda yayınlayacak.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)