comScore

Paris'te, terör saldırıs nedeniyle Eyfel Kulesi'nin kırmızı beyaz ışıklandırılması 1 gün ertelendi

30 Haziran 2016, Perşembe 01:08
Paris'te, terör saldırıs nedeniyle Eyfel Kulesi'nin kırmızı beyaz ışıklandırılması 1 gün ertelendi

Paris'teki Eyfel Kulesi'nin Türkiye'de yaşanan terör olayları sonrası yeniden kırmızı beyaz renklerle ışıklandırılması ertelendi. 

FutbolArena - İstanbul Atatürk Havalanında yaşanan terör saldırısı nedeniyle Paris'teki, Eyfel Kulesi TSİ 00:00'da yeniden ay yıldızlı simgeyle kırmızı beyaza bürünecekti. Ancak resmi yapılan resmi açıklamada 1 gün ertelendiği duyuruldu. 
 

Eyfel Kulesi Kırmızı beyaz ışıklandırılması ertelendi


Paris'ten yapılan resmi açıklamaya göre, yaşanan bir endişenin ardından Türkiye'deki terör olaylarında hayatını kaybeden vatandaşlarımız için Eyfel Kulesi'nin kırmızı beyaz renklerle ışıklandırılması 30 Haziran Perşembe gününe ertelendi. 

 

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
\"Emre
Emre Akbaba adım adım Fenerbahçe’ye! Alkışlandı
\"Beşiktaş’tan
Beşiktaş’tan Oktay Derelioğlu’na dava
", "pariste-terr-saldrs-nedeniyle-eyfel-kulesinin-krmz-beyaz-klandrlmas-1-gn-ertelendi-284468h/", "30 Haziran 2016, Perşembe 01:08", "1", "", ""];hbr[1] = [356311, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/genc_fenerbahcelilerden_ultraslana_yanit_gecikmedi_emre_akbaba_transferi2G.jpg", "Genç Fenerbahçeliler’den ultrAslan’a yanıt gecikmedi! Emre Akbaba transferi...", "Genç Fenerbahçeliler taraftar grubu, ultrAslan’ın Emre Akbaba transferi konusunda Fenerbahçe yönetimi ve Başkan Ali Koç hakkında sert sözlerine yanıt verdi. ", "
FutbolArena - Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki Emre Akbaba yarışı taraftar grupları arasında büyük bir gerginliğe yol açtı. ultrAslan’ın Fenerbahçe yönetimi ve Ali Koç hakkındaki sert açıklamalarına Genç Fenerbahçeliler taraftar grubundan yanıt geldi. 

Bugün yaşanan bir transfer gelişmesi neticesinde, başkanımız Sayın Ali Koç’a yöneltilen ağır ithamları şiddetle kınıyoruz. Geçtiğimiz sezonlarda da, gerek Galatasaray’ın ilgilendiği bir futbolcunun Fenerbahçemiz’e transfer olmasına defalarca şahit olduk. Transfer yapmak da bir yarıştır ve futbolun güzleliği, oluşturduğu rekabet ortamında sakladır. 
Bahsi geçen futbolcunun transfer durumunu ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz fakat büyük Fenerbahçe’nin büyük taraftarları olarak, başkanımız Sayın Ali Koç’un, çabalanan algı operasyonlarına kurban edilmesine izin vermeyeceğiz. 

Dil uzamatadan, önce bir değil bin kez düşünmeniz gereken Fenerbahçe Başkanlık makamına yaptığınız, saygıdan yoksun sevgiden mahrum açıklamalarınızla samimiyetsiz sucuk partilerinizle sizi baş başa bırakıyoruz. 

Başkanımızın da dediği gibi "Topunuz gelin." 

ULTRASLAN’IN AÇIKLAMASI>>>

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "fenerbahce/genc-fenerbahcelilerden-ultraslana-yanit-gecikmedi-emre-akbaba-transferi-356311h/", "17 Ağustos 2018, Cuma 02:26", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[2] = [356309, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/ultraslandan_fenerbahceye_cok_sert_sozler_omurgasizlikIb.jpg", "ultrAslan’dan Fenerbahçe’ye çok sert sözler: \"Omurgasızlık...\"", "Galatasaray’nı taraftar grubu ultrAslan, Emre Akbaba için Alanyaspor’a teklif sunan Fenerbahçe yönetimi hakkında oldukça sert bir açıklama yayınladı. ", "
FutbolArena - Fenerbahçe’nin Emre Akbaba’yı transfer etmek için Aytemiz Alanyaspor’a resmi teklif sunmasının ardından ultrAslan’dan çok sert bir açıklama geldi. 

ultrAslan’dan FENERBAHÇE YÖNETİMİNE SERT SÖZLER
Açıklamadaki ifadeler şu şekilde:

Galatasaray’ın aylardır pazarlık masasında olduğu, oyuncunun defalarca Galatasaraylı olduğunu ifade ettiği ve gelen diğer teklifleri reddettiği ortamda, Alanyaspor’un Fenerbahçeli Başkanıyla masaya oturan, utanmadan teklif veren Fenerbahçe yönetimi, omurgasızlığını yeniden hatırlamıştır. 

Aylardır medya yoluyla Fair Play imajı çizen, Yeniden Saygı diyerek 20 yıllık Fenerbahçe yönetiminin artığı olduğunu gösteren, rakibinin talip olduğu oyuncuya saldır felsefesine sarılarak bu yeni sürüm "Küçük Aziz Yıldırım’ı" kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. 

EMRE AKBABA TRANSFERİNDE SON DURUM>>>

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "galatasaray/ultraslandan-fenerbahceye-cok-sert-sozler-omurgasizlik-356309h/", "17 Ağustos 2018, Cuma 01:08", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[3] = [356303, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/abdurrahim_albayrak_emre_akbaba_icin_hasan_cavusoglu_ile_gorustuiw.jpg", "Abdürrahim Albayrak Emre Akbaba için Hasan Çavuşoğlu ile görüştü", "Emre Akbaba transferinde hareketli saatler yaşanmaya devam ediyor. Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak, Fenerbahçe’nin daha cazip bir teklif sunması üzerine Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile görüştü. ", "
FutbolArena Özel - Emre Akbaba transferinde Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki kıyasıya yarış devam ediyor. Fenerbahçe’nin daha cazip bir teklif sunması üzerine sarı kırmızılı kulübün ikinci Başkanı Abdürrahim Albayrak tekrar devreye girdi. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Emre Akbaba Galatasaray’a transfer olacak mı?


Alanyaspor’dan ayrılması kesinleşen Emre Akbaba için hem Fenerbahçe, hem de Galatasaray tekliflerini sundular. Fenerbahçe’nin para + 2 oyuncu teklifine Alanyaspor sıcak bakmasına rağmen henüz net bir cevap verilmedi. 

Bu gelişmenin ardından Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak devreye girdi ve 16 Ağustos Perşembe günü akşam saatlerinde Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile görüştü. 
 

Emre Akbaba kimdir, kaç yaşında? Emre Akbaba geçen sezon kaç gol attı?

 
2012 yılında Türkiye’ye gelerek MP Antalyaspor’un altyapısında oynamaya başlayan Emre Akbaba, 2012 yılında Kahramanmaraş B.Ş. Belediyespor’da profesyonel futbol hayatınageçiş yapmış ve 2013 yılında Medical Park Antalyaspor’a dönüş yapmıştı.
2013-14 futbol sezonuna gelindiğinde 2 yıl kiralık olarak Aytemiz Alanyaspor’un renklerine dahil olan Emre Akbaba, Türkiye Kupası A2, 2 ve 3. Liglerde orta saha mevkisinde birçok kez forma giydi. 2013-14 sezonunda 16 gol ve 11 asistlik performansıyla takımının 1. Lig’e yükselmesinde pay sahibi oldu.

Emre Akbaba, bu performansını Süper Lig’e de taşırken gösterdiği performans ile büyük kulüpleri peşinden koşturuyor.


Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "galatasaray/abdurrahim-albayrak-emre-akbaba-icin-hasan-cavusoglu-ile-gorustu-356303h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 23:38", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[4] = [356299, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/besiktasta_alvaro_negredo_gol_sevinciyle_oyundan_atildiGT.jpg", "Beşiktaş’ta Alvaro Negredo gol sevinciyle oyundan atıldı", "Beşiktaş’ta İspanyol golcü oyuncu Alvaro Negredo, Linz maçında gol sevinci sırasında kızardı.", "
FutbolArena - Beşiktaş, Lask Linz deplasmanından kabustan İspanyol golcü Alvaro Negredo ile çıktı. Siyah beyazlı takım mücadelenin 89. dakikasında umutlarını tüketmeye başladığı anda İspanyol golcü sahneye çıktı ve takımını bir üst tura çıkardı.


Beşiktaş’ta Alvaro Negredo Linz maçında kırmızı kart gördü


Beşiktaş, Avusturya deplasmanından tur ile döndü. Siyah beyazlı takım Lask Linz deplasmanında gördüğü şok 2 gole Alvaro Negredo ile cevap verdi ve mücadele 2-1’lik skorla yenilmesine rağmen deplasman kuralı sayesinde adını bir üst tura çıktı.

İspanyol golcü oyuncu attığı tur gol sonrasında gol sevincini formasını çıkartarak kutlaması sonucunda maçın hakemi tarafından ikinci sarı kart gösterilerek oyun dışı bırakıldı.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "besiktas/besiktasta-alvaro-negredo-gol-sevinciyle-oyundan-atildi-356299h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 22:52", "1", "Beşiktaş", "besiktas"]; slide[0] = [356299, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/besiktasta_alvaro_negredo_gol_sevinciyle_oyundan_atildiGT.jpg", "Beşiktaş’ta Alvaro Negredo gol sevinciyle oyundan atıldı", "Beşiktaş’ta İspanyol golcü oyuncu Alvaro Negredo, Linz maçında gol sevinci sırasında kızardı.", "besiktas/besiktasta-alvaro-negredo-gol-sevinciyle-oyundan-atildi-356299h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 22:52", "Beşiktaş"];slide[1] = [356297, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/lask_linz_21_besiktas_mac_ozeti_ve_golleri_izleC5.jpg", "LASK Linz 2-1 Beşiktaş maç özeti ve golleri (İZLE)", "Beşiktaş adını bir üst tura yazdırdı. Beşiktaş, LASK Linz deplasmanında yenilmesine rağmen adını bir üst tura yazdırdı. LASK Linz - Beşiktaş maç özeti ve golleri haberimizde.", "besiktas/lask-linz-21-besiktas-mac-ozeti-ve-golleri-izle-356297h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 22:37", "Beşiktaş"];slide[2] = [356296, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/bursaspor_doumbia_transferinde_sona_geldis7.jpg", "Bursaspor, Doumbia transferinde sona geldi", "Bursaspor, 31 yaşındaki golcü oyuncu Doumbia transferinde mutlu sona çok yakın.", "bursaspor/bursaspor-doumbia-transferinde-sona-geldi-356296h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 22:06", "Bursaspor"];slide[3] = [356295, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/mesut_bakkal_transferi_icin_emre_akbabayi_tebrik_etti9k.jpg", "Mesut Bakkal transferi için Emre Akbaba’yı tebrik etti", "Alanyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, son antrenmanın sırasında Emre Akbaba’yı transferinden ötürü tebrik etti. ", "fc-copenhagen/mesut-bakkal-transferi-icin-emre-akbabayi-tebrik-etti-356295h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 21:57", "FC Copenhagen"];slide[4] = [356294, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/vagner_loveun_menajerinden_olay_sozler_fikret_orman_kacti5t.jpg", "Vagner Love’un menajerinden olay sözler: \"Fikret Orman kaçtı\"", "Vagner Love’un menajeri Eduardo Ferreira, Brezilyalı futbolcunun Santos’a transferinin gerçekleşmemesinde Fikret Orman’ı sorumlu tuttu. ", "besiktas/vagner-loveun-menajerinden-olay-sozler-fikret-orman-kacti-356294h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 21:48", "Beşiktaş"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });