comScore

Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain

PSG'nin başına Thomas Tuchel mi geçiyor?

30 Mart 2018, Cuma 13:42

Şampiyonlar Ligi'ne son 16 turunda veda eden PSG'de Unai Emery'nin yerine Thomas Tuchel'in geleceği iddiaları daha da kuvvetlendi. Unai Emery'nin yerine Thomas Tuchel ile anlaştı.

FutbolArena Dış Haberler - Paris Saint Germain'de Unai Emery döneminin sona ermesine kesin gözüyle bakılırken Thomas Tuchel ismi bir kez daha dillendirilmeye başlandı.

Paris Saint Germain'in büyük yatırımlara karşın Şampiyonlar Ligi'nde son 16 turunda havlu atmasının yankıları sürerken Unai Emery'nin yerine Thomas Tuchel ile anlaşıldığı iddia edildi.
 

Thomas Tuchel, PSG'nin yeni hocası oldu mu?


Le Parisien gazetesindeki habere göre, PSG, adı son dönemde Manchester United, Chelsea ve Arsenal ile anılan Thomas Tuchel'in taktik ustası olduğu belirtilirken Paris ekibinin anlaşmaya vardığı ifade edildi.
Geçen yıl Borussia Dortmund'dan ayrıldığından beri herhangi bir takımla anlaşamayan Thomas Tuchel'in iyi derecede Fransızca konuşması da PSG'yi tatmin eden noktalardan biri oldu. Dortmund'dan ayrıldığı günden bu yana Bayern Münih teknik direktörlüğüne aday gösterilen Tuchel, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla kariyerini yurt dışında sürdüreceğini söylemişti.

Ligue 1 haberleri FutbolArena'da 

FutbolArena haber turu (20 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.