comScore

Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain

PSG Başkanı Al-Khelaifi patladı: "UEFA bizi rahat bıraksın"

21 Mayıs 2018, Pazartesi 21:05
PSG Başkanı Al-Khelaifi patladı:

PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi, UEFA'nın sürekli olarak kendileri hakkında Finansal Fair Play konusunda soruşturma başlatmasına tepki gösterdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Neymar ve Mbappe transferlerinden dolayı UEFA Finansal Fair play kurallarındand olayı sürekli olarak UEFA ile görüşme yapan PSG'e geçtiğimiz aylarda sezon sonuna kadar 60 milyon euro civarında oyuncu satış kotası getirilmişti.


PSG transfer ve UEFA haberleri


Bu gelişmelerin ardından PSG yönetimi UEFA ile tekrardan bir araya geldi. UEFA bu görüşmede ise PSG'nin sponsorluk anlaşmalarını şüpheli bulunca kulüp hakkında soruşturma başlatmıştı. 

PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi ise bu yaşananların ardından adeta patladı. Nasser Al-Khelaifi yaptığı açıklamada, "UEFA artık bizi rahat bırakmalı. Onların belirlediği kuralları yakından belirliyor ve uyuyoruz. Yakın zamanda yeni sponsorluk anlaşmalarımız da olacak. Ancak buna rağmen sürekli bizi peşimizdeler. İspanya'da borcu olan o kadar kulüp var. Neden oraya odaklanmıyorlar?" dedi. 
Nasser Al-Khelaifi son olarak Mbappe'nin bonservis bedeliyle ilgili olarak, "Mbappe'yi kesinlikle satmayı düşünmüyorum. 1 milyar euro getirseler dahi satmam." dedi. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"