comScore

Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain

Neymar'ın videosu ortaya çıktı! 'Bana tecavüz etti'

06 Haziran 2019, Perşembe 15:46
Neymar'ın videosu ortaya çıktı! 'Bana tecavüz etti'

Brezilyalı yıldız Neymar'ın tecavüz ettiği iddia edilen Najila Trindade açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Fransa Ligi'nde Paris Saint Germain forması giyen Neymar hakkındaki tecavüz iddialarının sahibi Najila Trindade, gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Neymar'ın kendisine şiddet uyguladığı videonun bir bölümünü basına dağıtan Najila Trindade, o anlarda yaşananları anlattı. Brezilyalı futbolcunun kendisine tecavüz ettiğini iddia eden, "Beni cinsel ilişkiye zorladı" dedi.
 

Neymar, Najila Trindade videosu İZLE (Neymar, Najila Trindade'ye tecavüz etti mi?


Hakkında çıkan tecavüz iddialarını yalanlayan ve Najila Trindade'nin isteğiyle ilişkiye girdiklerini söyleyen Neymar'a yanıt geldi. Brezilya basınına konuşan Najila Trindade şunları söyledi:

"Tecavüz edip, dayak attı. İlişki öncesi kendisine prezervatif bulmasını söyledim. Olmazsa, ilişkiye girmek istemediğini söyledim ama cevap bile vermedi. Durmadan devam etti ve cinsel ilişkiye zorladı. Durmasını istedim ama beni dinlemedi ve şiddet uyguladı."

AVUKATINDAN DA AÇIKLAMA GELDİ

Najila Trindade'nin avukatı da yaptığı açıklamada, "Neymar, cinsel ilişkiye girmek istemiş. Najila'nın da delile ihtiyacı vardı. Bu yüzden bir gece sonra yeniden buluşup kamerayla kayıt almış. Najila, mağdur durumda. Tecavüze uğramış" dedi.

Son dakika Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)